Топ 5 мікрогамінгових ігрових автоматів з найвищою дисперсією

Про те, як часто і скільки платять слотів, дисперсія може вам сказати. Чим вище цей показник, тим менш рівномірний виграш буде, а це означає, що гра на таких слотах буде більш ризикованою. Якщо ви хочете безпечної гри, щоб ви регулярно падали на дрібниці, вам потрібно вибирати слоти з низькою дисперсією.

Слоти з найвищою дисперсією можуть спустошити ваш баланс за лічені хвилини, ніколи не виплачуючи, або видати величезну виграш. Для цього багато гравців люблять їх, і для них ризик виправдовує засоби.

U Мікрогамування Багато слотів з прогресивними джекпотами. Автоматично будь -який значний накопичувальний джекпот піднімає дисперсію слота. Тому рекордсменами з точки зору розповсюдження цього розробника будуть Mega Moolah, Mover Millions, King Cashalot та інші менші джекпоти. Але в нашому списку ми їх не враховуємо. Тут йдуть лише звичайні слоти, без прогресивних джекпотів.

Знову розірвати DA BANK

Розробник випустив цей ігровий автомат у 2008 році, тому не чекайте багато від зовнішності. Тема слота полягає в тому, щоб зламати склепіння банку, де брешуть гроші, золото та прикраси. Максимальні виграші 375 000 монет. Слот платить 5 разів під час вільних обертань. Спочатку гравець надається від 15 до 25 фріспінів, але з кожним додатковим скаттером кількість збільшується.

В основній грі для комбінацій з диким символом 5 разів виплачується, а 25 разів під час безкоштовних. Високооплачувані персонажі платять в 10 разів більше за комбінації 5 символів, ніж за комбінації 4 символів, що вказує на високу дисперсію слота. Згідно з деякими повідомленнями, фріспіни активуються в середньому кожні 190 -й спін.

Supe it up

Тема - круті мультфільм. Максимальна виграш - 100 000 монет, бонусний раунд до 30 фріспінів. Supe It Up також пропонує подвійний виграш для комбінацій, що включають дикий символ. Для п'ятірки ви можете отримати збільшення швидкості на 600 разів. Для порівняння, понад чотири склатки збільшуються лише в 20 разів. Тут є гра з ризику, тому, якщо хочете, ви можете зробити гру ще більш ризикованою.

На цю тему
Betsoft організує закриту презентацію інноваційної гри MaxQuest

Supe це випущено ще раніше, у 2006 році. Тому це не схоже на сучасні слоти.

Кешвілл

Максимальна виграш - 500 000 монет. 2005 слот, тема - мільярдери та їх багатство. Під час бонусу виграшні ігри примножуються на загальну швидкість. Високооплачений символ дикий. П'ять диких приносить 50 000 позик. Для порівняння, чотири дикі символи надають лише 1500 позик.

Але ось одна особливість. Дикі символи замінюють лише чотири символи зображенням грошей. Окрім них, є ще чотири зображення мільярдерів. Усі чотири мільярдери дають велику різницю в платежах між комбінаціями чотирьох та п’яти однакових персонажів. Різниця від 50 до 100. Існує гра з ризику.

Безсмертний роман

Знаменитий безсмертний роман - це не найвища розіграш, але дуже популярна. Це новий ігровий автомат, 2011 рік. Тема - роман серед вампірів та відьом. Це один з перших слотів, таких як 243 виграшні комбінації, коли розробник відмовився від традиційних ліній платежів.

Слот помітний для чотирьох бонусних раундів. Кожен наступний бонус відкривається після певної кількості активації фрестінів. Максимальна виграш - 72 900 монет. Бонус круглий, імовірно, падає в середньому кожні 160 обертів.

Гарненька кошеня

Від вампірів до милих котів з багатими комірами. Слот представляє, так би мовити, вище суспільство котячого. Навколо прикрас, прикраси. Максимальна виграш - 70 000 монет. Випуск 2016 року, але без будь -якої спеціальної анімації та ефектів.

Існує раунд Фріспінов, який можна перезапустити і під час якого у першому барабані з’являються укладені дикі, тобто дикі символи - це не один чи два чи більше символів разом. Через це здатність виграти більше збільшення. Вважається, що бонусний раунд активується в середньому кожні 123 обертання.

Читайте також

Щоб написати відгук, вам потрібно або Реєстрація

Обговорення (0)

Навантаження
Навантаження
Навантаження
Навантаження
Введіть соціальні мережі:

Забули свій пароль?

Показувати
Забули свій пароль? Введіть свій електронний лист. Ви отримаєте посилання на форму, щоб вказати новий пароль поштою.

назад

Закривати