Мікрогамінг запустила розкішна версія хокею відриву

Мікрогамування продовжує відроджувати свої старі хіти. Це не перший раз, коли в останні місяці вони запустили оновлені версії своїх популярних ігрових автоматів у минулому. Цього разу ми говоримо про тему про розірвання хокею. Слот був випущений у листопаді 2012 року, і сьогодні він, мабуть, вже пам’ятає його вже.

З точки зору графіки та символів, нічого не змінилося. Ви побачите всі старі символи, які були оновлені та використані в Re - Розірвати розкіш. Оскільки зараз розробник не виробляє слотів самостійно, Stormcraft був представлений цим новим продуктом, але виключно для Мікрогамінг казино.

Нова версія оснащена суцільною кількістю бонусів функцій. Існують вільні ротації, зростаючі диких персонажів, збільшення мультиплікаторів та виграшних комбінацій. Основна відмінність старої версії полягає в тому, що це був слот, як 243 лінії. А в новій машині є традиційні лінії, і ви можете вибрати їх номер.

На 2019 рік це третій слот, розроблений як продовження або оновлення старого хіта. У березні було випущено слот Агент Джейн Блондин повертається З того самого шторму. А в травні Triple Edge Studios запустив слот на основі пригод знаменитої героїні, Лари Крофт, Храми Лара Крофт і гробниці.

Всі безкоштовні ігрові автомати

Читайте також

Щоб написати відгук, вам потрібно або Реєстрація

Обговорення (0)

Навантаження
Навантаження
Навантаження
Навантаження
Введіть соціальні мережі:

Забули свій пароль?

Показувати
Забули свій пароль? Введіть свій електронний лист. Ви отримаєте посилання на форму, щоб вказати новий пароль поштою.

назад

Закривати