Еволюція запустила божевільний час, їх найцікавіша гра

Сьогодні Evolution Gaming оголосила про запуск нової гри Crazy Time. В інтерв'ю, директор продукту компанії, Тодд Хашалтер назвав це Найбільш захоплююче і найдорожче гра всього, що вони виробляли. Це, мабуть, їх головний випуск 2020 року.

Гра була представлена ​​на початку лютого, на Виставка на льоду 2020 І відтоді неодноразово згадувалося про важливість випуску і що це буде шалено захоплююча гра. За словами розробника, вони розробили гру протягом року, і попереднє тестування показало, що гравцям це дуже подобається.

На цю тему
Netent встановлює курс на азіатському ринку. Плануються ще два китайські слоти

Crazy Time пропонує відразу чотири бонусні ігри. Розробник намагався перетворити все на шалено захоплююче шоу, змішуючи все, що могло б додати до гри: множники на основі GSC, розширеної реальності, елементів слота та відео ігор. Директор продукту, Тодд Хашалтер зазначив:

Мета полягала в тому, щоб створити таку цікаву гру, що люди хотіли б просто переглянути її, як і ігрове шоу по телевізору. Ми знали, що для того, щоб досягти цього, нам потрібна була широка різноманітність, і нам потрібно змусити гравців стати учасниками шоу. Різноманітність полягає в великій кількості бонусів раундів, які переносять гравців на різні додаткові ігри, кожен з яких суттєво відрізняється і є захоплюючим по -своєму. Ми знаємо, що гравцям сподобається ця гра, ми хотіли по -справжньому розважити їх, і для цього ми обладнали кожен ігровий раунд з багатьма подіями, і зробили це довше, ніж звичайний слот у раунді. Ми вважаємо, що для гравців кожна ставка в цій грі представляє величезну цікаву цінність.

Читайте також

Щоб написати відгук, вам потрібно або Реєстрація

Обговорення (0)

Навантаження
Навантаження
Навантаження
Навантаження
Введіть соціальні мережі:

Забули свій пароль?

Показувати
Забули свій пароль? Введіть свій електронний лист. Ви отримаєте посилання на форму, щоб вказати новий пароль поштою.

назад

Закривати