Streamrace 10/10 від Play Fortuna та Booi починається. Ми розуміємо правила етапу

Правила потокової гонки 10/10 потокова гонка з’явилася з Play Fortuna та Booi і ... це просто приголомшливо. Основні особливості минулих потоків залишилися, але деякі нові. Більш детально про все.

-Призовий пул конкуренції-350 000 доларів + 25600 $ за X-Quest. Перший етап починається 10.десять.20 11:59 (час Москви) і закінчиться 21.десять.20 23:59.

- Конкурс складається з 4 гонок. У кожній гонці учасники будуть боротися за окуляри рейтингових очок (RP), які будуть курити наприкінці, щоб визначити переможців усього змагання. Кожна гонка триває близько 12 днів, і між ними буде перерви близько 7 днів.

- Для першої гонки Top1 отримає 15 тис. Доларів, Top2 отримає 10 тис. Доларів, а потім 8 тис. Доларів, 5 тис. Доларів.. і т.D.

- Остаточні збори за всю гонку: Top1 отримає 100 тис. Доларів, Top2 отримає 50 тис. Доларів, потім $ 20 тис., $ 14 тис., $ 11 тис., $ 10 тис. місце.

- 1 -й та 3 -й гонки мають окремий приз за перемогу (місця Top10), а 2 -й та 4 -й гонки - підвищили рейтингові очки (x2 rp)

- Як і раніше, є коефіцієнти для ставки, а це означає, що гра з мінімальними показниками через наполегливість може спробувати взяти призи. Наприклад, у гонці, високогірні просто не відчувають тих, хто грає мінімум.

-Тевти залишалися, як і раніше, їх реалізація приносить багато пунктів RP: Будуть звичайні квести та тимчасовий X-Quest з подвійним нарахуванням RP. Попередження про нові квести тепер будуть опубліковані на каналі Telegram @StreamRace

На цю тему
Три найкращі популярні ігри Twitch за грудень. Порівняння

- Мінімальна швидкість становить 30 грівніасів, лише виграш з мінімальним коефіцієнтом множення x100 або більше участі

- Інновація: У кожній гонці вам також потрібно пройти кваліфікацію (задана сума SP) для отримання призів, додаткових зборів/або RP. Щоб пройти кваліфікацію на першому етапі, вам потрібно заробити 1000 SP та/або виконати щонайменше 2 звичайних квестів.

- Учасник, який пройшов кваліфікацію, крім ядра.

- Відповідні поверхи (10% або 15%) за даними бооскуду будуть доступні під час першої гонки. Судячи з минулих змагань, такі поверхи будуть доступні кожної гонки.

- Немає дрейфів для дрейфів

- Детальні правила етапу REAP RACE 10/10 тут: https: // Streamrace.Com/етап/поточний/правила

Все казино в нашому рейтингу

Читайте також

Щоб написати відгук, вам потрібно або Реєстрація

Обговорення (0)

Навантаження
Навантаження
Навантаження
Навантаження
Введіть соціальні мережі:

Забули свій пароль?

Показувати
Забули свій пароль? Введіть свій електронний лист. Ви отримаєте посилання на форму, щоб вказати новий пароль поштою.

назад

Закривати