Microgaming підключить ще один слот до Mega Moolah, Juicy Joker

У лютому 2021 року Microgaming додасть ще один слот до мережі Jackpots Mega Moolah. Juicy Joker, розроблений лише для перемоги, запропонує класичний набір: 5х3 барабани, звичайні 20 платежів, безкоштовні ротації. Але замість одного у нього будуть три типи диких.

Окрім звичайного, є дика відповіді. Смоли продовжуються, тоді як нові дикі дикої природи продовжують випадати. Плюс усі позиції, на яких вони випали, фіксуються, а в кінцевому ресурсі вони всі наповнені дикими.

На цю тему
Випуск ігрових автоматів Reactoonz 2 від Play'n відбувся

Під час фріспінів з'являється ще одна дика соковита дика, але його функції схожі. Положення, на яких він з'являється, фіксується, і під час останнього обертання вони наповнені дикими.

Основна подія проводиться на традиційному для Mega Moolah Fortune Wheel. Це може бути активовано трьома персонажами Джокера. Як завжди, чотири рівні джекпота та найбільший з них дають від мільйона євро і вище.

Весь цього року розробник регулярно додав нові слоти Mega Moolah та представляв нову мережу джекпот WOWPOT. Мабуть, розробник продовжуватиме зосереджуватися на своїх прогресивних мережах, втрачаючи конкурентів в інших елементах.

Читайте також

Щоб написати відгук, вам потрібно або Реєстрація

Обговорення (0)

Навантаження
Навантаження
Навантаження
Навантаження
Введіть соціальні мережі:

Забули свій пароль?

Показувати
Забули свій пароль? Введіть свій електронний лист. Ви отримаєте посилання на форму, щоб вказати новий пароль поштою.

назад

Закривати