Невідповідність цінностей розробника та тестової лабораторії

Форум Bigwinboard має повідомлення про те, що зазначені ігрові ігрові ігрові ігрові автомати відрізняються від фактичних значень, зазначених у сертифікатах Ecogra. Як це сталося, і каже, чи йдеться про обман?

Натисніть на ігри для своїх клієнтів, які надають доступ до сертифікатів тестування слотів Ecogra. Порівнюючи значення, отримані лабораторією зі значеннями, зазначеними розробником, користувач виявив у деяких випадках суттєві відмінності. Наприклад:

Незважаючи на те, що деякі негайно підозрюють обман, зауважте, що у двох із п’яти випадків тестова лабораторія показує більшу віддачу, ніж розробник.

Чому значення RTP різні?

Тут не обов’язково мати якийсь улов, оскільки тестова лабораторія проводить його моделювання і показує, який результат отримав. Те саме, що ні, якщо гравець мав тест і розглядав його значення. І розробники виконують свої моделювання і, таким чином, визначають RTP, або обчислюють значення математично.

Не обов’язково, щоб значення збігалися одного в одному. Досить, якщо вони знаходяться в допустимому діапазоні, коли можна з упевненістю підтвердити, що заявлений RTP дійсна. Це те, що про це писав один із користувачів:

На цю тему
Розробник штормів боїться об'єктивних відгуків?

Привіт, я не представник Push Gaming, але знайомий з процесом сертифікації.

Завдання тестової лабораторії у випадку RTP полягає в тому, щоб підтвердити, що RTP, опублікована Push Gaming, знаходиться в очікуваному діапазоні статистичної значущості. Ймовірний сценарій тут полягає в тому, що Push Gaming розглядав точний RTP (використовуючи комп'ютерну програму для моделювання кожного можливого результату), або вони обчислили значення на основі мільярдів моделювання. Екогра, ймовірно, здійснила менше обертання (скажімо, 100 мільйонів), але їх результати були в діапазоні довіри 95% (або 90%) вартості, оголошеного Push Gaming. Коли ігри є більш мінливими, "діапазон впевненості" стає більшим. Такі слоти, як банки Jammin 'та акула бритви, є дуже високою нестабільністю, тому великі розбіжності, які ви бачите, все ще допустимі обмеження.

Як виявилося, деякі гравці вважають, що вказано в іграх RTP обчислюється тестовою лабораторією. Однак ця думка є помилковою. Значення обчислюється самим розробником, і завдання лабораторії підтвердити, що це відповідає реальності. Саме для цього проводиться моделювання.

Читайте також

Щоб написати відгук, вам потрібно або Реєстрація

Обговорення (0)

Навантаження
Навантаження
Навантаження
Навантаження
Введіть соціальні мережі:

Забули свій пароль?

Показувати
Забули свій пароль? Введіть свій електронний лист. Ви отримаєте посилання на форму, щоб вказати новий пароль поштою.

назад

Закривати