Чи є місце в майбутньому маленьких розробників? Думка експертів

Представники малих розробників висловили дві точки зору, що в майбутньому вони чекали невеликих студій. Думка була розділена. Хтось вважає, що майбутнє стосується компаній будь -якого розміру, і ви можете успішно співіснувати з мега розробниками. Інші вважають, що з часом вони просто будуть витіснені з ринку.

Анджей Хайла, комерційний директор Ваздан, висловив позитивне бачення майбутнього. Він вважає, що маленькі компанії потребують мужності та творчості. І тоді вони зможуть знайти місце для себе навіть серед великих розробників.

Ніхто не знає, що буде в майбутньому, тому це так захоплююче. Великі компанії можуть зайти в тіні, менші ростуть і займають своє місце, а цикл повторюється. У такій швидко розвивальній галузі, як наша, сюрприз може сховатися за будь -яким кутом, і це робить його таким захоплюючим.

Гравці завжди шукають наступної великої інновації чи привабливої ​​функції, і галузь повинна змінюватися, щоб адаптуватися до своїх смаків. Тут, тут, менші компанії мають перевагу, гнучкість та спритність дозволяють їм швидко змінюватися та створювати вміст, який постійно розширює межі.

Пітер Каузлі, режисер Блискавка, Ще одна думка. Він впливає на фінансову сторону питання та складну ситуацію, яка зараз розвивається. Затягування регулювання на деяких ринках призводить до того, що прибуток розробників зменшується.

Щоб компенсувати це, великі розробники випускають більше ігор і витрачають менше на кожну з них. Таке збільшення обсягу та скорочення бюджету для кожної гри призводить до того, що ігри амортизуються та приносять менший дохід. Як результат, невеликі студії повинні закривати або продавати бізнес, оскільки вони більше не можуть заробляти за таким сценарієм.

На цю тему
Режисер Блискавка: Гравці сьогодні не терплять посередності

Звичайно, все не так депресивно, як може здатися. Принаймні цього не повинно бути. Оператори можуть запобігти втраті оригінальності та творчості незалежних постачальників, приймаючи мінімальну швидкість для прорізів та протистояти падінній гонці до дна.

Це допоможе підтримувати яскравість нашої галузі в майбутньому та підтримувати різноманітні ігри, які, за їхніми словами, всі вони хочуть. Для прийняття важких рішень потрібні сміливі люди. Все залежить від того, скільки зберігання важливіше в довгостроковому плані, ніж короткий прибуток.

Джерело: https: // casinobeats.Com/2021/01/13/13/Survive-a-a-Smaller-Studio-Amid-індустрія-консолідація/

Читайте також

Щоб написати відгук, вам потрібно або Реєстрація

Обговорення (0)

Навантаження
Навантаження
Навантаження
Навантаження
Введіть соціальні мережі:

Забули свій пароль?

Показувати
Забули свій пароль? Введіть свій електронний лист. Ви отримаєте посилання на форму, щоб вказати новий пароль поштою.

назад

Закривати