Перша азартна виставка 2021 року відбудеться у вересні в Амстердамі

У лютому 2020 року виставка ICE London відбулася безпосередньо перед впровадженням заборони руху у багатьох країнах. Цього року подія вперше була перенесена в літо, але тепер вони були повністю скасовані. Тому Amsterdam IGB Live буде першою реальною азартною ігрмою в 2021 році на виставці.

Подія відбудеться з 28 вересня по 1 жовтня в Амстердамі, і судячи з організатора, він викликав неймовірний інтерес. Це виражається в прямому зверненні до них у відділі продажів та збільшив трафік на їх офіційному веб -сайті.

За даними IGB Live, ті компанії, які зазвичай беруть участь у виставці Ice London, показують інтерес. Нещодавно стало відомо, що це відбудеться як завжди в лютому, але вже в 2022 році. Багато учасників прокоментували відмову від Ice London 2021 як правильне рішення. Однак, мабуть, галузь готова рухатися вперед, незважаючи на актуальність коронавірусу.

Організатор зазначив, що безпека учасників та відвідувачів - це їх пріоритет. Будуть застосовуватися найкращі протоколи захисту від ковзанки.

Читайте також

Щоб написати відгук, вам потрібно або Реєстрація

Обговорення (0)

Навантаження
Навантаження
Навантаження
Навантаження
Введіть соціальні мережі:

Забули свій пароль?

Показувати
Забули свій пароль? Введіть свій електронний лист. Ви отримаєте посилання на форму, щоб вказати новий пароль поштою.

назад

Закривати