Blueprint Delight Darts Вболівальники з випуском чемпіонату PDC Worlds

25 лютого c Креслення ігрового казино На незвичній темі з'явився ігровий автомат - дартс. Розробник уклав угоду з професійною корпорацією DARTS (PDC) створити фірмовий слот PDC World Darts, де присутні всі найяскравіші особи цього виду спорту.

Нещодавно Дартс перетворився на вражаюче шоу, яке насичене барвистими спортсменами. Не дивно, що він залучив велику кількість шанувальників. Для плану це перший спортивний слот, але далеко від першої ігрової машини бренду.

На цю тему
Habanero випустив незвичайний ігровий автомат, Techno Tumble

Це досить простий слот з точки зору можливостей. Середня мінливість, барабани 5х3, 10 ліній, вільні обертання двох типів. Одна цікава особливість - кількість фріспінів. Для 3 і 4 розсіювання дає 10 та 15 обертання відповідно. Але 5 пропусків вже до 180 вільних ротацій, на честь максимальної кількості балів за один підхід до дартса.

За словами голови PDC, Blueprint Gaming є важливим кроком у популяризації спорту у всьому світі. Директор маркетингу Blueprint відзначив присутність спортсменів у слоті найбільш впізнаваних дартс та захоплюючого досвіду, який забезпечує перевірений формат слотів.

Читайте також

Щоб написати відгук, вам потрібно або Реєстрація

Обговорення (0)

Навантаження
Навантаження
Навантаження
Навантаження
Введіть соціальні мережі:

Забули свій пароль?

Показувати
Забули свій пароль? Введіть свій електронний лист. Ви отримаєте посилання на форму, щоб вказати новий пароль поштою.

назад

Закривати