Big Fin Bay

Постачальник (розробник слота): Громовий
RTP (відсоток прибутку): 96.Чотирнадцять%
Нестабільність (дисперсія): Високий

Огляд ігрових автоматів Big Fin Bay

Грайте в ігровий автомат Big Fin Bay від компанії Громовий може бути в демонстраційному режимі, повністю безкоштовно. Великий слот для Fin Bay має Відсоток віддачі 96.Чотирнадцять%, 6 обертових барабанів, 5.040-117.649 Лінії платежів. Бонусної гри немає, Є Frispins, Є дикий символ, Є символ розсіювання, І немає множника. Ви можете автоматично грати в ігровий автомат Big Fin Bay, Немає режиму "швидкого спіну".

Big Fin Bay - ігровий автомат, присвячений риболовлі від виробника Thunderkick.

Граючи Big Fin Bay (Big Fin Bay) Ви повинні відчувати себе справжнім рибалкою і змагатись не лише за великий улов, але й за перемогу.

Грати безкоштовно в ігровому автомакі Big Fin Bay

Грайте в Big Fin Bay безкоштовно

Основні дії слота Big Fin Bay (Big Fin Bay) у головній грі відбуваються на шести барабанах, і кількість способів формування ваших виграшів буде 5040. Під час вільних ротацій кількість способів перемоги може бути більше і досягти 117649 (докладніше про це пізніше). Що отримати виграшну комбінацію, вам потрібно висадити щонайменше три однакові персонажі на сусідні барабани, починаючи з самого першого. Виняток - їх рибалка, щоб отримати переможця лише двох.

Насолоджуйтесь морською красою і в той же час проводьте час з вигодою, ви можете на всіх сумісних пристроях, вибравши вручний або автоматичний спосіб гри. Рівень ставок у слоті Big Fin Bay (Big Fin Bay) варіюється від 0,10 до 100 євро за кручення. Ігровий автомат RTP у ігровому автоматі Big Fin Bay становить 96,14%, дисперсія знаходиться на високому рівні, максимальна перемога в одному спіні може перевищувати вашу 15 -ту ставку 15.040 разів.

Спеціальні символи великого слота Fin Bay

  • Дикий символ - з’являється на всіх барабанах і використовується для заміни стандартних зображень у грі. Крім того, якщо Wilds бере участь у формуванні виграшу, вона розширить заповнення у всьому барабані.
  • Символ пропускання (якір) - запускає раунд вільних обертань, головне - що принаймні три такі зображення з’являються в одному обертанні.

Бонусні функції ігрового автомата Big Fin Bay

Таємнича дика функція - може бути активована під час основної гри, в результаті яких диких персонажів з’являються на ігровому полі і можуть перетворити одну, дві -три ігрові барабани на повністю дикі.

Функція бонусної гри (безкоштовні обертання) - починається, коли щонайменше три списи Skyline (якір) приземляються в ігровому полі для одного обертання. Після цього кожен скат дасть випадкову кількість вільних обертань від 1 до 6, потім їх узагальнюють, і ви починаєте вільно обертати барабани. Максимальна кількість вільних обертань може досягти 36 штук, за умови, що схили впали на шість барабанів, і кожен з них давав максимальну кількість, а саме шість штук.

Під час безкоштовних крупів, кожного разу, коли символ Вейла потрапляє на ігрове поле, ви побачите, як він розширюється, щоб повністю покрити барабан. Крім того, це дасть вам одне повторне обертання. Ще один важливий момент полягає в тому, що дикі персонажі збільшують висоту барабанів, додаючи до них більше персонажів. Це, в свою чергу, дасть вам ще більше способів формування своїх комбінацій (максимум 117.649).

Якщо будь -який з барабанів досягне максимального розміру 7 символів, ви отримаєте три додаткові обертання, виявляється, що якщо ви розпочали раунд з 36 обертаннями, і всі шість барабанів досягли максимальної висоти, кількість ваших обертань досягне 54.

Під час малювання я хочу сказати, що Big Fin Bay (Big Fin Bay) - це класний слот з темою риболовлі, яка грає, яку ви можете не тільки насолодитися прекрасним пейзажем, але й отримати пристойний виграш.

Код демо-скла Big Fin Bay для вашого сайту:

Скопіюйте код <iframe src ="https: // ext-qa-gameservice.Громовий.Com/gamelauncher/настільний ступінь/зовнішній-лоббі?Контейнер = контейнер&Оператор = 2&GameID = TK-S1-G37 "></iframe>
Інші слоти Thunderkick
Грайте в Cosmic Voyager в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96.Чотирнадцять%
Нестабільність Високий
RTP 96.17%
Грайте в Gold Gliffins Gold Online
Нестабільність Високий
RTP 96.Чотирнадцять%
Грайте в Crystal Quest Online
Нестабільність Високий
RTP 96.Чотирнадцять%
Грайте в ставок Джина Чана в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 94.27%
Нестабільність Високий
RTP 96.16%
Грайте в онлайн
Нестабільність Високий
RTP 96.П'ятнадцять%
Грайте в рожевий слон 2 в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96.13%
Грайте в Beast Mighty Sphinx Online
Нестабільність Високий
RTP 96.Чотирнадцять%
Грайте в Lair Beast Kraken Online
Нестабільність Високий
RTP 96.12%
Грайте в онлайн
Нестабільність Високий
RTP 96.13%
Грайте в меч ханів в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 95.36%
Грайте в Божественний Лотос в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96.Чотирнадцять%
Грайте на вершників шторму в Інтернеті
RTP 96.П'ятнадцять%
Нестабільність Середній
RTP 96.один%
Грайте в Dragon Horn в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96.один%
Ігровий автомат MIDAS Золотий дотик
Нестабільність Вище середнього
RTP 96.один%
Грайте в Карнавалу Королеву безкоштовно
Нестабільність Середній
RTP 96.один%
Навантаження
Навантаження
Навантаження
Навантаження
Введіть соціальні мережі:

Забули свій пароль?

Показувати
Забули свій пароль? Введіть свій електронний лист. Ви отримаєте посилання на форму, щоб вказати новий пароль поштою.

назад

Закривати