Око мертвих

Постачальник (розробник слота): Гра ігор
RTP (відсоток прибутку): 96.тридцять%
Нестабільність (дисперсія): Високий

Огляд ока мертвої ігрової автомати

Грайте в око мертвого ігрового автомата від компанії Гра ігор може бути в демонстраційному режимі, повністю безкоштовно. Око мертвого слота має Відсоток віддачі 96.тридцять%, 5 обертових барабанів, 10 ліній платежів. Бонусної гри немає, Є Frispins, Є дикий символ, Є символ розсіювання, І немає множника. Ви можете грати в око мертвого ігрового автомата в автоматичному режимі, Немає режиму "швидкого спіну".

Око мертвого ігрового автомата з темою пригоди було представлено на нашій увагу Blueprint.

Граючи в очі мертвих слот (очі мертвих), ви підете в пошуках скарбів, які приховані в єгипетських пірамідах, разом з археологом Уайльдом. І звичайно все, що ви знайдете, стане вашим.

Грайте безкоштовно в ігровому автомакі очей мертвих

Пограйте в очі мертвих безкоштовно

В очах мертвого ігрового автомата (очі мертвих) у кожні три символи та 10 рядків, на яких будуть сформовані ваші комбінації. Виплати будуть формуватися щоразу, коли на одному рядку зліва направо, починаючи з першого барабана, випасти щонайменше з трьох символів одного типу.

Ви можете розпочати свою пригоду в компанії відомого дослідника на всіх сумісних пристроях, вибравши ставку від 0,10 до 10 євро для обертання. В очах мертвого ігрового автомата (очі мертвих) доступний посібник, а також автоматичний режим. RTP в очах мертвої ігрової автомати становить 96,30%, і трохи кращий, ніж середній показник, дисперсія знаходиться в межах від середнього до високого.

Спеціальні символи ока мертвого слота

  • У ігровій машині очей мертвих допоможе вам сформувати виграшами, буде диким символом. Коли цей символ з’явиться на ігровому полі, ви побачите, що він розширюватиметься і повністю покриє барабан.
  • Також у гнізді очей загиблих надається символ, за допомогою цього символу ви можете отримати право брати участь у вільних обертаннях.

Бонусні особливості слота для очей мертвих

Як і в більшості ігрових автоматів у цьому стилі, геймплей в очах мертвих слотів (око мертвих) досить простий. Зрештою, головна особливість якої ви знайдете в цьому слоті, - це раунд вільних обертань.

Функція вільних спінів - активується відповідно до традиції в слотах з таким геймплеєм, використовуючи символи Skaths (Magic Book). Це відбувається, як тільки 3, 4 або п’ять персонажів -провідних персонажів з’являться на ігровому полі в одному спіні. Тоді ви отримаєте оплату в два, 20 або 50 разів більше вашої ставки, а також доступ до 12 безкоштовних спин.

Якщо під час вільних спінів на ігровому полі є одна, дві -три розширені дикі символи, то до обертання будуть додані ще 1, 3 або 5. Крім того, символи VILD покращують одне з більш цінних зображень, так що всі однакові символи збільшуються для наступного значення.

Преміум -ігрова функція - пов'язана зі збільшенням швидкості, в результаті чого ви можете активувати 4 різні рівні гри премії. Це збільшить значення деяких символів з більш високим значенням як в основній грі, так і під час функцій вільних спінів.

Взагалі, око мертвих (око мертвих) - це крутий слот із знайомою стародавньою єгипетською темою, граючи, що ви знайдете вільні обертання, розширюючи дикі символи, а також здатність покращити цінність деяких персонажів.

Code Eye of Dead Demo Games для вашого сайту:

Скопіюйте код <iframe src ="https: // OGS-GL-MT1P16.nyxop.Сітка/гра?nogslang = en_gb&nogsgameid = 380206&nogsoparatorid = 1054&nogscurrency = Eur&nogsmode = демонстрація&Lobbyurl = https%3a%2f%2fcasumo.Com"></iframe>
Інші ігрові ігрові ігри
Грайте в Rolling In Gold Online
Нестабільність Високий
RTP 96.03%
Грайте в онлайн -шаленство великих грошей
Нестабільність Високий
RTP 96.05%
Грайте в гробницю мертвої сили в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96.48%
Грайте в Рік та більше Wubba Online
Нестабільність Середній
RTP 96.одинадцять%
Грайте в онлайн
Нестабільність Високий
RTP 96.П'ятдесят%
Нестабільність Середній
RTP 96.06%
Нестабільність Високий
RTP 96.03%
Грайте в Rhino Rampage в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96.28%
Нестабільність Високий
RTP 96.55%
Нестабільність Високий
RTP 97%
Нестабільність Вище середнього
RTP 95.40%
Нестабільність Вище середнього
RTP 95.95%
Нестабільність Вище середнього
RTP 95.49%
Грайте в буйволи в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 97.01%
Грайте в Пірати шаленство в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96.12%
Грайте в Mighty Griffin Megaways Online
Нестабільність Вище середнього
RTP 95.95%
Грайте в солодкий успіх в Інтернеті
Нестабільність Вище середнього
RTP 96.06%
Грайте в Dragon Fall в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96.43%
Навантаження
Навантаження
Навантаження
Навантаження
Введіть соціальні мережі:

Забули свій пароль?

Показувати
Забули свій пароль? Введіть свій електронний лист. Ви отримаєте посилання на форму, щоб вказати новий пароль поштою.

назад

Закривати