Грайте в ігровий автомат Regal Streak

Царська смуга

Постачальник (розробник слота): Червоні ігри тигра
RTP (відсоток прибутку): 95.71%
Нестабільність (дисперсія): Високий

Огляд ігрового автомата Regal Streak

Грайте в ігровий автомат Regal Streak у компанії Червоні ігри тигра може бути в демонстраційному режимі, повністю безкоштовно. Часовий слот Regal Streak має Відсоток відмови 95.71%, 5 обертових барабанів, 3 лінії платежів. Бонусної гри немає, Є Frispins, Немає дикого символу, Є символ розсіювання, І є мультиплікатор. Ви можете грати в ігровому автоматі Regal Streak в автоматичному режимі, Існує режим "швидкого спіну".

Regal Streak - ігровий автомат у класичному стилі від партнерів Red Tiger Gaming R7.

Відкриття Regal Streak (Regal Straik) може здатися, що у вас є абсолютно звичайний класичний слот, але він доповнюється раундом вільного обертання з декількома, що може принести дуже хороші призи.

Грати безкоштовно в ігровій машині Regagal Airsick

Грать регал -смугу безкоштовно

Що стосується технічної сторони, ігровий автомат Regal Streak (Regal Straik) оснащений полем формату 5x3, і лише три лінії для формування виграшу. Перевага слота REGAGAL SYRAK полягає в тому, що для отримання виграшної комбінації вам потрібно висадити 3 або більше однакових персонажів на платіжній лінії, і не важливо, чи є переможні персонажі сусідні і чи полягає комбінація з першого барабана.

Ви можете грати на Regal Streak (Regal Strike) на всіх сумісних пристроях, вибравши ставку від 0,10 до 10 євро за одну обертання. Як завжди в іграх, розміщених у портфоліо Red Tiger у слоті Regal Streak (Regal Straik) можна грати в ручному чи автоматичному режимі. Також можна запустити прискорені ротації. Гра має максимальну мінливість (5/5) з RTP за замовчуванням 95.71%, а максимальний виграш може досягти 9500 х з вашої ставки.

Символи, представлені в Regal Streak

Таблиця оплати не дуже багато символів, серед них ви побачите дешевше (імена карток), а також преміум (вишня, конюшина, дзвоник та 7). Повна лінія преміум -символів принесе вам від 13,5 до 45 разів більше, ніж ставка. У слоті немає символу VILD, але єдиним особливим є Скат (Корона з логотипом слота), який служить для активації вільних обертань.

Особливості процесу геймплея в царському слоті

Regal Nudge - може бути запущений під час основної гри, якщо на ігровому полі з'являються два, а не три символи скатера. Тоді ви побачите, як Корона над ігровим полем почне підштовхувати барабани, і завдяки цьому є шанс отримати відсутність розсіювання, щоб запустити безкоштовні обертання.

Функція Regal Spins - Активована за допомогою символів Spatter (Crown) для цього, вам потрібно буде висадити 3, 4 або 5 цих зображень на поле гри для одного обертання. Як тільки це станеться, ви отримуєте відповідно 15, 20 або 25 вільних обертів. Перед обертанням один із символів буде обраний як символ мультиплікатора. Потім масштаб цього символу розміщується над ігровим полем. Зверніть увагу, що значення на шкалі залежать від обраного символу, звичайно, чим ціннішим, тим вище значення мультиплікатора.

Перше обертання починається з коефіцієнта H1, і кожен виграш, пов'язаний із символом мультиплікатора, буде рухатися за шкалою, розблокуючи решту значень. Будь -який активний фактор буде застосований до перемоги за рахунок його збільшення. Крім того, якщо 3 або більше символів з’являться на платіжній лінії, ви отримаєте додаткові 10, 15 або 20 безкоштовних спінів.

Взагалі, Regal Streak (Regal Straik) - хороший ігровий автомат у класичному стилі, з вільними обертаннями та мультиплікаторами, які роблять геймплей набагато цікавішим.

Код демонстраційного ігрового коду REGAL для вашого сайту:

Скопіюйте код <iframe src ="https: // gserver-rtg.Червоний.Com/rtg/launcher/regalstreak"></iframe>
Інші ігрові ігри Red Tiger
Грайте в готівку Ultimate Online
Нестабільність Середній
RTP 94.78%
Нестабільність Високий
RTP 95.01%
Грайте в колесо підсилювачів в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 95.77%
Грайте в Древніх Благословення в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 95.72%
Грайте в Dragon Luck Deluxe Online
Нестабільність Високий
RTP 95.77%
Грайте в онлайн
Нестабільність Високий
RTP 95.74%
Грайте в трильйонер в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 95.76%
Грайте в Thors Vengeance в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 95.66%
Грайте в Борис, Бетті та Бу в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 95.69%
Грайте в онлайн -звірі
Нестабільність Середній
RTP 95.73%
Нестабільність Високий
RTP 95.77%
Грайте в війну богів в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 95.66%
Грайте в Vilds Online
Нестабільність Високий
RTP 95.66%
Грайте в Sylvan Spirits в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 95.77%
Грайте в онлайн -котушки Jingle Bells
Нестабільність Високий
RTP 95.78%
Грайте в 10,001 ночі в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 95.73%
Грайте в таємницю Юкатана в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 95.75%
Нестабільність Високий
RTP 95.77%
Навантаження
Навантаження
Навантаження
Навантаження
Введіть соціальні мережі:

Забули свій пароль?

Показувати
Забули свій пароль? Введіть свій електронний лист. Ви отримаєте посилання на форму, щоб вказати новий пароль поштою.

назад

Закривати