Грайте в лорд Мерлін і даму ігрового автомата озера

Вавада Йти
216 Відгуки
1xslots Йти
50 відгуків
8888Starz Йти
3 відгуки
Fastpay Йти
43 відгуки
Проріз Йти
25 відгуків
Wildtornado Йти
13 відгуків
Рибет Йти
35 відгуків
Леонбет Йти
6 відгуків
Іграшка Йти
5 відгуків
MRSTAR Йти
0 Відгуки

Лорд Мерлін і дама озера

Постачальник (розробник слота): Грати
RTP (відсоток прибутку): 96.двадцять%
Нестабільність (дисперсія): Високий

Огляд лорда Мерліна та ігрової машини Леді озера

Грайте в лорд Мерлін та ігровий автомат Леді озера від компанії Грати може бути в демонстраційному режимі, повністю безкоштовно. Лорд Мерлін і дама озера Відсоток віддачі 96.двадцять%, 5 обертових барабанів, 10 ліній платежів. Бонусної гри немає, Є Frispins, Є дикий символ, Є символ розсіювання, І немає множника. Ви можете грати в лорда Мерліна та дами ігрового автомата в автоматичному режимі, Існує режим "швидкого спіну".

Лорд Мерлін і Леді озера - ігровий автомат з гри на основі майстра, знайденого в розповідях про короля Артура.

Лорд -автомат Мерлін та Дама озера - це продовження вже випущеного слота під назвою Підйом Мерліна, В обох моделях головна роль присвоюється майстрів. Цього разу ви повинні спостерігати за протистоянням Мерліна та Володаря озера.

Грайте безкоштовно у ігровій машині лорд Мерлін та лорди озера

Грати лорд Мерлін і даму озера безкоштовно

Господь Мерлін і Дама озера (лорд Мерлін і леді озера), як у своєму попереднику, використовує п’ять 5 барабанів, 3 ряди та 10 ліній платежів. Якщо 3 або більше однакових символів потрапляють на будь -яку з рядків, починаючи з першого барабана, ви отримаєте виграш. Вам потрібно лише 2 символи з більш високою цінністю, щоб створити виграш.

Як і в інших іграх у портфоліо Play'n Go у лорда Мерліна та леді озера (лорд Мерлін та леді озера), ви можете грати на всіх сумісних пристроях у ручному чи автоматичному режимі. Параметри ставок варіюються від мінімуму 0,10 до максимум 100 євро на обертання. RTP для лорда Мерліна та леді озера становить 96,2%, дисперсія висока і оцінюється як 8/10. Максимальний платіж - 10 000 x.

Спеціальні персонажі лорд Мерлін та дама озера

  • Vild - символ у слоті - це Володар озера, з'являється на всіх барабанах і може формувати незалежні виграші (з двох частин). Крім того, це, як це має бути, вона може замінити будь -яке стандартне зображення в грі
  • Меч excalibur - У головній грі - це символ, а при падінні з трьох штук запускає безкоштовні обертання. Під час вільних обертань та екскалібурських обертів символ скатів перетворюється на дикі. Крім того, три, чотири -п’ять суспензії дають виграш 1, 10 та 100 разів більше ставок.

Бонусні риси лорда Мерліна та Володаря озера

Функція безкоштовних спінів - починається, коли три, чотири або п’ять символів розсіювача приземляються на ігровому полі. За це ви будете нагороджені миттєвою перемогою, а також вільними спинами у кількості 8 штук. Під час обертання Пт на початку кожного обертання буде вибрано символ, який діє як розширення. Після виплати перемог по лінії ви побачите як особливий символ (якщо він не буде на ігровому полі в потрібній кількості) розшириться та принесе оплату, навіть якщо персонажі не на сусідніх барабанах.

Також під час вільних ротацій зверніть увагу на повії (вони будуть світитися). Якщо під час вільних спінів починаються дві або більше скатерних земель. Ви отримаєте одне обертання за кожен видимий нахил. Звичайні вільні обертання будуть призупинені, поки не будуть відтворювати. Перевага полягає в тому, що під час excalibur вибраний символ спеціального розширення при запуску вільного обертання буде збережено протягом усіх розширень excalibur.

Взагалі, лорд Мерлін та дама озера - це класний ігровий автомат і гідне продовження оригіналу з Мерліном у головній ролі, а також вдосконалені особливості та хороші виграші.

Лорд Мерлін і Дама озера для вашого сайту:

Скопіюйте код <iframe src ="https: // asccw.Playngonetwork.Com/casino/iframedview?Pid = 2&Gid = ladyofthelake&Lang = en_us&Практика = 1&Канал = робочий стіл&Div = Flashbject&Ширина = 100%25&Висота = 100%25&користувач =&пароль =&Ctx =&Демо = 2&Бренд =&Лобі =&Rccurrentsisiontime = 0&Rcintervaltime = 0&Rcaccunthistoryurl =&Rccontinueurl =&Rcexiturl =&rchistoryurlmode =&AutoPlaylimits = 0&AutoPlayReset = 0&Зворотний виклик = flashcallback&Rcmga =&Resourcelevel = 0&Hasjackpots = false&Країна =&Паузаплей =&Playlimit =&Selfest =&Сесія часу =&Coreweburl = https: // asccw.Playngonetwork.Com/&Showpoweredby = true"></iframe>
Інші ігрові слоти
Грайте в Річ Уайльд і амулет мертвих в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96.29%
Грайте в мерехтливі ліси в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96.двадцять%
Грайте в будинок Doom 2: Crypt Online
Нестабільність Високий
RTP 96.25%
Грайте в Green Knight Online
Нестабільність Високий
RTP 96.27%
Грайте в обличчя Фреї в Інтернеті
Нестабільність Середній
RTP 96.двадцять%
Грайте в плату фортепіанного клубу в Інтернеті
Нестабільність Середній
RTP 96.26%
Грайте в Thunder Screech в Інтернеті
Нестабільність Середній
RTP 96.двадцять%
Грайте в Cat Wilde у затемненні бога сонця в Інтернеті
Нестабільність Середній
RTP 96.22%
Грайте в бик у китайському магазині в Інтернеті
Нестабільність Середній
RTP 96.двадцять%
Грайте в олійні шахтарі в Інтернеті в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96.27%
Нестабільність Високий
RTP 96.двадцять%
Грайте в Piggy Bank Farm Online
Нестабільність Високий
RTP 96.29%
Нестабільність Високий
RTP 96.27%
Грайте в заморожені дорогоцінні камені в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96.36%
Грайте в Ice Joker Online
Нестабільність Середній
RTP 96.23%
Грайте в новорічне багатство в Інтернеті
Нестабільність Середній
RTP 96.48%
Нестабільність Високий
RTP 96.двадцять%
Грайте в Rise of Athena Online
Нестабільність Середній
RTP 96.двадцять%
Навантаження
Навантаження
Навантаження
Навантаження
Введіть соціальні мережі:

Забули свій пароль?

Показувати
Забули свій пароль? Введіть свій електронний лист. Ви отримаєте посилання на форму, щоб вказати новий пароль поштою.

назад

Закривати