Грайте в будинок Doom 2: ігровий автомат Crypt

Вавада Йти
216 Відгуки
1xslots Йти
50 відгуків
8888Starz Йти
3 відгуки
Fastpay Йти
43 відгуки
Проріз Йти
25 відгуків
Wildtornado Йти
13 відгуків
Рибет Йти
35 відгуків
Леонбет Йти
6 відгуків
Іграшка Йти
5 відгуків
MRSTAR Йти
0 Відгуки

Будинок приреченості 2: склеп

Постачальник (розробник слота): Грати
RTP (відсоток прибутку): 96.25%
Нестабільність (дисперсія): Високий

Огляд будинку ігрових автоматів Doom 2: The Crypt

Грайте в будинок Дум 2: Крипта від компанії Грати може бути в демонстраційному режимі, повністю безкоштовно. Будинок Дум 2: слот для склепу Відсоток віддачі 96.25%, 5 обертових барабанів, 20 ліній платежів. Бонусної гри немає, Є Frispins, Є дикий символ, Є символ розсіювання, І є мультиплікатор. Ви можете грати в будинок ігрових автоматів Doom 2: Crypt в автоматичному режимі, Існує режим "швидкого спіну".

Будинок Дум 2: Крипта-це продовження слота «Дім дому», який базується на пісні Hevi-Metal Group групи Candlemass Group.

Перший слот «Палата приречених» з’явився у портфоліо Play'n Go у 2018 році, а через три роки, Play'n's Go Developers, завдяки співпраці з групою Candlemass, вирішив випустити другу частину під назвою House of Doom 2: The Crypt.

Грайте безкоштовно в будинку ігрових автоматів долі 2: брухт

Грайте в будинок приреченості 2 безкоштовно

У ігровому автоматі Дім Дум 2: Крипт (Будинок долі 2: брухт) Ви знайдете п’ять барабанів, три ряди та 20 рядків для формування ваших виграшів. Усі персонажі грають з трьох творів, це означає, що для того, щоб стати власником призів, вам потрібно розмістити щонайменше три однакові зображення на одній лінії зліва направо.

Ви можете увійти в будинок долі, вибравши ставку від 0,20 до 100 євро за обертання, з будь -якого сумісного пристрою. Як і в інших слотах цього розробника, грайте в будинок Doom 2: The Crypt (Будинок долі 2: брухт) у ручному режимі або виберіть автоматичні обертання. Дисперсія в слоті висока, індикатор RTP становить 96,25%, максимальна виграш, яку ви можете виграти тут, перевищить вашу ставку на 6000 разів.

Спеціальні символи дому Дум 2: склеп

  • Будинок приреченості 2: склеп (будинок долі 2: брухт) забезпечує чотири диких символів у ігровому автоматі. Троє з них з’являються під час головної гри, а також під час вільних спінів. Але є одна дика, яка з’являється лише під час функції вільних спінів. Усі вони можуть замінити стандартні символи в слоті, а також при появі на ігровому полі, реагує на певні функції.
  • Spatter Siden (напис Crypt) використовується для запуску вільних обертань, головне, що щонайменше три такі персонажі приземляються.

Бонусні особливості будинку ігрових автоматів долі 2: брухт

Особливості воріт Spirit - під час будь -якої обертання в головній грі духовні ворота можуть з’явитися на випадково вибраному барабані. Як результат, ця оперативна пам’ять буде покрита золотою рамкою, і якщо дикий символ приземлиться на нього, і він запустить функцію духовних воріт. Як результат, ви отримаєте дихання з особливою особливістю, яка залежить від того, яка з дільниць приземлиться:

  • Королева проклятих диких - якщо королева проклятих з’явиться на барабані, то на ігровому полі з'являться додаткові духовні ворота. Якщо дикі землі в цих воротах, це також розшириться, збільшивши ваші шанси на перемогу.
  • Металева жриця Дика - Коли металева жриця приземляється у духовних воротах, ви отримаєте дихання, під час якого до вашого виграшу буде додано випадковий множник 2x, 3x, 5x або 10x.
  • Вогонь Господиня Дика - Коли господиня вогню приземлиться у духовних воріт, ви отримаєте дихання, під час якого всі цінні персонажі перетворяться на найдорожчий образ - череп.

Функція безкоштовних спінів - починається, коли щонайменше три схили символу приземляться на ігрове поле. Під час цих обертань може з’явитися більше духовних воріт, завдяки якому особливості, пов’язані з дикими, можуть бути запущені частіше.

Крім того, якщо символ скатів потрапляє у вітрові ворота, він перетворюється на полум'я, якщо три світиться у скласти поле видно на ігровому полі, ви отримаєте доступ до криптових спінів, що складаються з 8 штук. Під час цих обертання входить у гру, який під назвою «Дух єдності» (дух єдності) входить у гру, він викликає повторне обертання, під час якого всі три особливості, пов’язані з WILDS, будуть активними.

Коли ми дійшли висновку, я хочу сказати, що будинок Дома приреченості 2: Крипта - це чудове продовження першої частини, і це, безумовно, стане чудовим доповненням до колекції Go Games.

Будинок коду Дома Дом Дум 2: Crypt для вашого сайту:

Скопіюйте код <iframe src ="https: // asccw.Playngonetwork.Com/casino/iframedview?Pid = 2&gid = thecrypt&Lang = en_us&Практика = 1&Канал = робочий стіл&Div = Flashbject&Ширина = 100%25&Висота = 100%25&користувач =&пароль =&Ctx =&Демо = 2&Бренд =&Лобі =&Rccurrentsisiontime = 0&Rcintervaltime = 0&Rcaccunthistoryurl =&Rccontinueurl =&Rcexiturl =&rchistoryurlmode =&AutoPlaylimits = 0&AutoPlayReset = 0&Зворотний виклик = flashcallback&Rcmga =&Resourcelevel = 0&Hasjackpots = false&Країна =&Паузаплей =&Playlimit =&Selfest =&Сесія часу =&Coreweburl = https: // asccw.Playngonetwork.Com/&Showpoweredby = true"></iframe>
Інші ігрові слоти
Грайте в Річ Уайльд і амулет мертвих в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96.29%
Грайте в мерехтливі ліси в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96.двадцять%
Грайте в Green Knight Online
Нестабільність Високий
RTP 96.27%
Грайте в обличчя Фреї в Інтернеті
Нестабільність Середній
RTP 96.двадцять%
Грайте в плату фортепіанного клубу в Інтернеті
Нестабільність Середній
RTP 96.26%
Грайте в Thunder Screech в Інтернеті
Нестабільність Середній
RTP 96.двадцять%
Грайте в Cat Wilde у затемненні бога сонця в Інтернеті
Нестабільність Середній
RTP 96.22%
Грайте в лорд Мерлін і леді озера в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96.двадцять%
Грайте в бик у китайському магазині в Інтернеті
Нестабільність Середній
RTP 96.двадцять%
Грайте в олійні шахтарі в Інтернеті в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96.27%
Нестабільність Високий
RTP 96.двадцять%
Грайте в Piggy Bank Farm Online
Нестабільність Високий
RTP 96.29%
Нестабільність Високий
RTP 96.27%
Грайте в заморожені дорогоцінні камені в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96.36%
Грайте в Ice Joker Online
Нестабільність Середній
RTP 96.23%
Грайте в новорічне багатство в Інтернеті
Нестабільність Середній
RTP 96.48%
Нестабільність Високий
RTP 96.двадцять%
Грайте в Rise of Athena Online
Нестабільність Середній
RTP 96.двадцять%
Навантаження
Навантаження
Навантаження
Навантаження
Введіть соціальні мережі:

Забули свій пароль?

Показувати
Забули свій пароль? Введіть свій електронний лист. Ви отримаєте посилання на форму, щоб вказати новий пароль поштою.

назад

Закривати