Грайте в баскетбольну зірку на ігровій машині

Вавада Йти
216 Відгуки
1xslots Йти
50 відгуків
8888Starz Йти
3 відгуки
Fastpay Йти
43 відгуки
Проріз Йти
25 відгуків
Wildtornado Йти
13 відгуків
Playojo Йти
4 відгуки
Рибет Йти
35 відгуків
Бавін Йти
0 Відгуки
Muchovegas Йти
2 відгуки
Леонбет Йти
6 відгуків
Іграшка Йти
5 відгуків
MRSTAR Йти
0 Відгуки

Баскетбольна зірка у вогні

Постачальник (розробник слота): Мікрогамування
RTP (відсоток прибутку): 96.12%
Нестабільність (дисперсія): Високий

Баскетбольна зірка на огляді вогню ігрових автоматів

Грайте в баскетбольну зірку на ігровій машині від компанії Мікрогамування може бути в демонстраційному режимі, повністю безкоштовно. Баскетбольна зірка на вогневому слоті має Відсоток віддачі 96.12%, 5 обертових барабанів, 25 ліній платежів. Бонусної гри немає, Є Frispins, Є дикий символ, Є символ розсіювання, І немає множника. Ви можете грати в баскетбольній зірці на ігровій машині в автоматичному режимі, Існує режим "швидкого спіну".

Баскетбольна зірка у вогні - ігровий автомат із спортивною темою з мікрогамування.

Граючи з баскетбольної зірки на вогневому слоті (зірка баскетболу), вам доведеться відчувати себе баскетболістом, зайти на баскетбольний майданчик і зробити якомога більше ударів на ринг, тим самим заробляючи окуляри та відповідно виграш.

Грайте безкоштовно в баскетбольній зірці ігрових автоматів

Грайте в баскетбольну зірку у вогні безкоштовно

Ігрове поле баскетбольної зірки у вогні (зірка баскетболу), що складається з п’яти барабанів, трьох рядів та 25 платежів, розташовані прямо в центрі баскетбольного майданчика. Для того, щоб отримати виграш, вам потрібно розмістити три або більше однакових символів на одній із ліній, починаючи з крайнього лівого барабана.

Відчуйте себе як баскетболіст і вирушайте на баскетбольний майданчик, ви можете на будь -якому сумісному пристрої в посібнику, а також автоматичний режим. Діапазон ставок у баскетбольній зірці на пожежному слоті коливається від 0,50 до 100 євро за обертання. RTP для слота для баскетбольної зірки становить 96,12%, мінливість від середнього до високого, максимальний приріст, який ви можете виграти за одну обертання, становить 2500 х від вашої загальної швидкості.

Спеціальні персонажі, що надаються в баскетбольній зірці на вогневому слоті

  • Дикий символ (логотип слота) - може з’явитися на всіх барабанах і замінити всі стандартні зображення. Зробіть поєднання 3, 4 або 5 диких, і ви отримаєте оплату 0.6, 2 або 10 разів більше вашої ставки.
  • Також у баскетбольній зірці на вогневому слоті (зірка баскетболу) є символ дикої монети, вона з’являється лише під час вільних ротацій та гіперхолотних функцій.
  • Символ монети - з'являється на ігрових полях із цінностями грошової та при падінні в потрібній кількості запускає функцію гіперхолосу.
  • Символ розсіювання (баскетбол) - Поява трьох, чотирьох або п’яти таких зображень на одному обертанні запускається круглими вільними спінами.

Бонусні функції зірки баскетболу ігрових автоматів

Функція Hyperhold - починається, якщо принаймні шість персонажів монет приземляться на одну ротацію на ігровому полі. Потім зображення запустили функцію палицю в їхніх місцях, і ви отримуєте три відповіді. Кожен новий грошовий символ приземлився на ігрових полях на місці та поновлює кількість відповідей до трьох. Крошова вартість додається до кожного символу монет, і ви також можете побачити персонажів міні, незначних, майор або мега, які коштують 15, 20, 50 або 100 разів більше, ніж ваша ставка. Раунд закінчується, якщо всі відповіді відтворюються або все ігрове поле було наповнене персонажами готівкою. Після цього всі гроші та джекпоти узагальнені та перемикаються на ваш баланс.

Якщо вам вдасться висвітлити все ігрове поле грошовими символами, ви отримаєте не тільки виграш для них, але й максимальний джекпот, який перевищує вашу ставку на 1000 разів.

Функція безкоштовних спінів - починається, коли 3 або більше пропускання символів під час одного обертання. Потім ви отримуєте 10, 15 або 25 безкоштовних обертів. Під час цих обертань весь п’ятий барабан буде наповнений дикою монетою символами, що збільшує ваші шанси на формування комбінацій.

Взагалі, баскетбольна зірка у вогні (зірка баскетболу) - це класний слот із спортивною темою, яка сподобається не лише шанувальникам баскетболу, але й іншими користувачами.

Баскетбольна зірка на коді демо-скляного скла для вашого сайту:

Скопіюйте код <iframe src ="https: // redirector32.Осяг.ЄС/казино/за замовчуванням.ASPX?ApplicationD = 4023&ServerID = 22619&Gameid = баскетболстаронфірев94desktop&ul = en&Варіант = uat-demo&Sext1 = демонстрація&Sext2 = демонстрація&Lobbyurl = http: // www.Мікрогамування.Співпраця.Великобританія/ігри?Pagesize = 25&Sortorder = спуск&Sortfield = випуск%20date"></iframe>
Інші прорізи мікрогамування
Грайте в Amber Sterlings Mystic Shrine Online
Нестабільність Високий
RTP 96.31%
Грайте в бушхі суші в Інтернеті
Нестабільність Середній
RTP 96.06%
Грайте в Sherlock та Моріарті в Інтернеті
Нестабільність Середній
RTP 92.Десять%
Нестабільність Високий
RTP 96.73%
Грайте в Solar Wilds в Інтернеті
Нестабільність Середній
RTP 96.27%
Грайте в Смарагдове золото в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96.12%
Грайте в тропічні дикі в Інтернеті
Нестабільність Середній
RTP 96.47%
Нестабільність Середній
RTP 96.01%
Грайте в 3 дияволи Пінбол в Інтернеті
Нестабільність Середній
RTP 96.70%
Грайте в Carnaval Jackpot Online
Нестабільність Середній
RTP 96.04%
Грайте в 6 жетонів безкоштовно
Нестабільність Середній
RTP 96.двадцять%
Грайте в Чикаго Золото в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96%
Грайте в Мауї лихи в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96.47%
Грайте в Juicy Joker Mega Moolah в Інтернеті
Нестабільність Середній
RTP 92.03%
Грайте в кошти Cai Shen Online
Нестабільність Високий
RTP 96.42%
Грайте в тварини в Африці в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96.вісімнадцять%
Грайте за забутий острів Megaways в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96.25%
Нестабільність Високий
RTP 96.Десять%
Навантаження
Навантаження
Навантаження
Навантаження
Введіть соціальні мережі:

Забули свій пароль?

Показувати
Забули свій пароль? Введіть свій електронний лист. Ви отримаєте посилання на форму, щоб вказати новий пароль поштою.

назад

Закривати