Грайте у ігровий автомат суші

Вавада Йти
216 Відгуки
1xslots Йти
50 відгуків
8888Starz Йти
3 відгуки
Fastpay Йти
43 відгуки
Проріз Йти
25 відгуків
Wildtornado Йти
13 відгуків
Playojo Йти
4 відгуки
Рибет Йти
35 відгуків
Бавін Йти
0 Відгуки
Muchovegas Йти
2 відгуки
Леонбет Йти
6 відгуків
Іграшка Йти
5 відгуків
MRSTAR Йти
0 Відгуки

Суші

Постачальник (розробник слота): Мікрогамування
RTP (відсоток прибутку): 96.06%
Нестабільність (дисперсія): Середній

Огляд ігрового автомата суші

Грайте у ігровий автомат суші від компанії Мікрогамування може бути в демонстраційному режимі, повністю безкоштовно. Слот -суші Відсоток віддачі 96.06%, 5 обертових барабанів, 10 ліній платежів. Бонусної гри немає, Є Frispins, Є дикий символ, Є символ розсіювання, І немає множника. Ви можете автоматично грати в ігрові автоматики суші, Існує режим "швидкого спіну".

Bushhi Sushi - ігровий автомат, присвячений азіатській кухні, приділяв нашу увагу студій Gold Coin у співпраці з Microgaming.

Граючи в гнізді суші -суші (Буші Буші), ви потрапите в японську кухню, де мультфільм самурай вирізає різні суші та рулони для вас і дасть усе це з Басабі та імбиром.

Грати безкоштовно в суші кущів ігрових автоматів

Грайте в куші суші безкоштовно

Основні дії слота суші Бушхі (Суші Буші) відбуваються в одному з японських суші суші, тому що саме там ігрове поле розташоване з п'яти барабанів та 10 ліній виплат. Усі символи у слоті куші суші грають із трьох творів, що означає отримати виграш, вам потрібно зловити три або більше ідентичних символів на одній із призів зліва направо або вправо ліворуч.

Пориньте в японську атмосферу і насолоджуватися смачними рулоном, ви можете на будь -якому сумісному пристрої, вибравши ставку від 0,10 до 300 євро за одне обертання. Ви можете грати в гнізді суші в ручному режимі, а також запустити автоматичні обертання, максимальна кількість яких досягає 100. RTP у ігровому автоматі суші куща становить 96,06%, мінливість від низької до середньої.

Спеціальні символи слота Bushi Sushi

  • Дикий символ (самурай) - можна приземлитися лише на середніх барабанах (2, 3, 4), і кожного разу, коли це трапляється, ви побачите, як він розширюється, щоб повністю покрити барабан. Крім того, як завжди, символ Weild може замінити всі стандартні зображення, надані в слоті.
  • Бонус-символ (Інь-Ян з Басабі та Імбир)-Показує на всіх барабанах, приносить оплату готівки та запускає раунд безкоштовних спінів.

Бонусні особливості ігрового автомата суші

Дикий символ, що розширюється, - це перша особливість, яка чекає на вас у ігровому автоматі з суші (Sushi Sushi). Дійсно, крім своїх стандартних обов'язків, пов'язаних із заміною стандартних символів. Це трапляється щоразу, коли дикий - це символ, що приземляється на 2, 3 або 4 барабанах. Якщо два -три Wylds випадають на однакове обертання, то дике збільшення розмірів. Але, на жаль, це лише якісний ефект, який не впливає на геймплей.

Безкоштовні обертання - це друга особливість, яка чекає вас у слоті Sushi Bushi (Bushi Sushi). Доступ до безкоштовних спин, ви можете отримати, якщо три, чотири або п’ять бонусних символів, щоб приземлитися на одному обертанні. Тоді ви отримаєте платіж у 2, 4 або 10 разів більше, ніж ставка, а також 10, 15 або 20 вільних спінів. Під час вільних ротацій розширення диких дій також активні, але з’являться частіше, ніж у головній грі. Крім того, ви можете перезапустити цю функцію та отримати ще більше безкоштовних обертань.

Коли ми робимо висновок, варто сказати, що Бушхі Суші (Буші Буші) - це кумедний ігровий автомат із веселими самураї та різноманітними рулоном, граючи, які ви можете отримати хороші призи.

Демо -ігровий код Bushi Sushi для вашого сайту:

Скопіюйте код <iframe src ="https: // redirector32.Осяг.ЄС/казино/за замовчуванням.ASPX?ApplicationD = 4023&ServerID = 22619&Gameid = bushisushidesktop&ul = en&Варіант = uat-demo&Sext1 = демонстрація&Sext2 = демонстрація&Lobbyurl = http: // www.Мікрогамування.Співпраця.Великобританія/ігри?Pagesize = 25&Sortorder = спуск&Sortfield = випуск%20date"></iframe>
Інші прорізи мікрогамування
Грайте в Amber Sterlings Mystic Shrine Online
Нестабільність Високий
RTP 96.31%
Грайте в Sherlock та Моріарті в Інтернеті
Нестабільність Середній
RTP 92.Десять%
Нестабільність Високий
RTP 96.73%
Грайте в Solar Wilds в Інтернеті
Нестабільність Середній
RTP 96.27%
Грайте в баскетбольну зірку в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96.12%
Грайте в Смарагдове золото в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96.12%
Грайте в тропічні дикі в Інтернеті
Нестабільність Середній
RTP 96.47%
Нестабільність Середній
RTP 96.01%
Грайте в 3 дияволи Пінбол в Інтернеті
Нестабільність Середній
RTP 96.70%
Грайте в Carnaval Jackpot Online
Нестабільність Середній
RTP 96.04%
Грайте в 6 жетонів безкоштовно
Нестабільність Середній
RTP 96.двадцять%
Грайте в Чикаго Золото в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96%
Грайте в Мауї лихи в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96.47%
Грайте в Juicy Joker Mega Moolah в Інтернеті
Нестабільність Середній
RTP 92.03%
Грайте в кошти Cai Shen Online
Нестабільність Високий
RTP 96.42%
Грайте в тварини в Африці в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96.вісімнадцять%
Грайте за забутий острів Megaways в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96.25%
Нестабільність Високий
RTP 96.Десять%
Навантаження
Навантаження
Навантаження
Навантаження
Введіть соціальні мережі:

Забули свій пароль?

Показувати
Забули свій пароль? Введіть свій електронний лист. Ви отримаєте посилання на форму, щоб вказати новий пароль поштою.

назад

Закривати