Золотий гліф

Постачальник (розробник слота): Quickspin
RTP (відсоток прибутку): 96.19%
Нестабільність (дисперсія): Середній

Огляд машини Golden Glyph Shape Machin

Грайте в ігровий автомат Golden Glyph у компанії Quickspin може бути в демонстраційному режимі, повністю безкоштовно. Золотий гліф має Відсоток віддачі 96.19%, 7 обертових барабанів, кластер виплачує лінії платежів. Бонусної гри немає, Є Frispins, Є дикий символ, Символ розсіювання - ні, І є мультиплікатор. Ви можете автоматично грати в ігровий автомат Golden Glyph, Існує режим "швидкого спіну".

Граючи безкоштовно в слоті Golden Glyph, розробленому Quickspin, ми знову маємо можливість поїхати до Стародавнього Єгипту.

Розробники Quickspin, як, в принципі, більшість інших постачальників знають, що ігрові автомати з темою Стародавнього Єгипту дуже популярні. Незважаючи на це, різні розробники продовжують випускати все більше нових моделей відданих цьому прекрасному місці. Але в той же час, намагаючись зробити свій слот не таким, як усіма іншими. І я хотів би сказати, що Quickspin зробив це, і тепер наша увага приділяється ігровим автоматом Golden Glyphus (Golden Glyph).

Грайте безкоштовно в ігровому автомакі Золотий Гліф

Грайте в золотий гліф

Золотий гліф (золотий гліф) дизайн ігрових автоматів виглядає просто дивовижно. Ігрове поле розташоване на тлі різних будівель, характерних для Стародавнього Єгипту. За барабанами ви побачите величезні єгипетські піраміди, освітлені яскравим сонцем. Що стосується технічних характеристик, то в ігровому автоматі Golden Glyph ви не побачите звичайних барабанів або ліній. Натомість розробники пропонують нам величезне ігрове поле формату 7x7, а виграш буде сформовано відповідно до системи Cluster Pay. Символізм ігрових автоматів відповідає всім давньоєгипетським вимогам, отже, на барабанах слота, який ви побачите: різні ієрогліфи, які є менш цінними символами, а також Клеопатра, Тутанхамун та Бог Хорус. Останнє є найвигіднішим і нагородить вас величезною вигодою в 250 разів більше, ніж ваша ставка на кластер з 15 і більше таких зображень. Також у ігровому автоматі Golden Glyph надається дика (літера W), яка може замінити будь -яке з перерахованих вище зображень.

Бонусні особливості ігрового автомата Golden Glyphus

Як і в інших слотах, що мають кластерну систему для формування виграшу, у слоті Golden Glyph, будь -які персонажі, які входять до складу кластера, будуть вилучені з ігрового поля. Після цього безкоштовні місця будуть наповнені новими символами, що падають зверху. Це, в свою чергу, може призвести до появи нових виграшних комбінацій і допоможе вам отримати більше призів.

Також у гліфу Glif Glyph є цікава особливість під назвою Power-Up. Зверніть увагу на півколо, розташовану з лівого боку ігрового поля. На початку кожної обертання цей півкол заповнить п'ять кульок різними зображеннями. П’ята завжди буде вільною спіною. Коли кластер, що виграє, містить Power Wild, він заряджає ці кулі послідовно до тих пір. Ось що вас чекає:

  • Golden Scarab Power Up: випадковим чином розподіляє від 4 до 10 диких персонажів у ігровому полі.
  • Eye of Horus Power Up: Видаліть усі копії 1 символу з низькими значеннями сітки, а також дає вам 20 -ту швидкість для кожного віддаленого символу.
  • Blaze of Fire Power UP: видаляє всіх персонажів, розташованих на шляху у вертикалі та горизонталі, а також нагороджує ще одне обертання.
  • Безкоштовний бонус спінів - активований, коли вам вдалося дістатися до останнього п’ятого м'яча. Після цього ви отримаєте 9 безкоштовних обертань, які неможливо повторно запустити, але якщо в цьому раунді активується безкоштовна потужність спінів, то до загальної суми додається ще 3 спинки. На першому вільному обертанні золотий гліф розміщується на барабанах у випадковому місці. Окрім того, що він діє як дикий символ, з кожним вільним обертанням, це зображення рухається у випадкове положення. Він також має мультиплікатор, який збільшується на 1 щоразу, коли він є частиною виграшної комбінації. Мультиплікатор може досягти X99, що, в свою чергу, може призвести до величезних платежів.

Під час малювання я хочу сказати, що золотий гліф - це чудовий, кластерний слот, розроблений Quickspin, граючи, в якому ви можете отримати хороші призи, а також чудово провести час.

Код демо-галле Golden Glyph для вашого сайту:

Скопіюйте код <iframe src ="https: // d1k6j4zyghhevb.Хмара.Net/Casino/Quickspin/goldenglyph/index.HTML?Gameid = goldenglyph&MoneyMode = весело&PartnerId = Quickspin"></iframe>
Інші слоти Quickspin
Грайте в Sinbad в Інтернеті
Нестабільність Низький
RTP 97.07%
Грайте в корону доблесті в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96.16%
Грайте в динозавр в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96.одинадцять%
Грайте в локону Мавпа в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96.П'ятнадцять%
Грайте в велике погане вовк Різдво в Інтернеті
Нестабільність Середній
RTP 97.34%
Грайте в Crystal Prince Online
Нестабільність Високий
RTP 96.04%
Грайте в Titan Thunder Grath of Hades Online
Нестабільність Високий
RTP 96.25%
Грайте в Hammer of Vulcan Online
Нестабільність Високий
RTP 95.81%
Грайте в Ghost Glyph Online
Нестабільність Вище середнього
RTP 96.вісімнадцять%
Грайте в Artemis vs Medusa Online
Нестабільність Високий
RTP 96.17%
Грайте в вампір Сенпай в Інтернеті
Нестабільність Середній
RTP 96.19%
Грайте в таємні дорогоцінні камені в Інтернеті
Нестабільність Середній
RTP 96.05%
Грайте в діамантовий герцог в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96.23%
Грайте у Fortune Nero Online
Нестабільність Високий
RTP 96.21%
Грайте в пантери царювання в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96.25%
Грайте в дикий котел в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96.09%
Грайте в черепи! В Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96.26%
Грайте в полярні лапи в Інтернеті
Нестабільність Середній
RTP 96.84%
Навантаження
Навантаження
Навантаження
Навантаження
Введіть соціальні мережі:

Забули свій пароль?

Показувати
Забули свій пароль? Введіть свій електронний лист. Ви отримаєте посилання на форму, щоб вказати новий пароль поштою.

назад

Закривати