Локо мавпа

Постачальник (розробник слота): Quickspin
RTP (відсоток прибутку): 96.П'ятнадцять%
Нестабільність (дисперсія): Високий

Огляд локомового ігрового автомата

Грайте в ігровий автомат Monkey від компанії Quickspin може бути в демонстраційному режимі, повністю безкоштовно. Loco слот мавпи Відсоток віддачі 96.П'ятнадцять%, 5 обертових барабанів, 50 ліній платежів. Бонусної гри немає, Є Frispins, Є дикий символ, Є символ розсіювання, І є мультиплікатор. Ви можете грати в ігровий автомат Monkey в автоматичному режимі, Існує режим "швидкого спіну".

Loco The Monkey - ігровий автомат із смішними мавпами у головній ролі від виробника Quickspin.

Граючи Локо Мавпа (Локо -мавпа) Ви повинні піти в джунглі, щоб познайомитися з дуже милою мавпою, що живе там, і вона, в свою чергу, зробить усе, щоб ви наповнили кишені грошима.

Грати безкоштовно в ігровій машині Локо -Мавпа

Грайте в локону Мавпа безкоштовно

У локоні «Мавпа (Локо мавпа»), основні дії проводяться на п'яти барабанах з чотирма рядами, і кількість призів до 50. Для того, щоб отримати оплату, вам потрібно висадити 3 і більше однакових символів (виключення банана достатньо 2) на платіжній лінії, починаючи з барабанного одного.

Ви можете приєднатися до смішної мавпи на всіх сумісних пристроях, вибравши ставку від 0,25 до 25 EUR для обертання. Якщо необхідно, у локоні мавпи (Локо мавпа), ви можете працювати від 10 до 1000 авторства. Крім того, ви можете активувати швидкі спинки. RTP для Локо Мавпа (мавпа Локо) становить 96,15% і приблизно середній показник, мінливість тут висока, максимальна виграш - 6829 х від вашої загальної швидкості за одну обертання.

Спеціальні символи слота локона мавпа

  • Дикий символ - може з’явитися на всіх барабанах, крім першого, а це означає, що він не в змозі незалежно формувати платежі. Але за допомогою його допомоги ви можете частіше формувати комбінації, оскільки він може замінити будь -який стандартний символ у грі, і VILD принесе вам користь під час функцій.
  • Символ розсіювання - може з’являтися лише на барабанах 1, 2 і 3. Когда Трі Такиш -Сімаула Выпадту, Окніно ВРАЙНІЕ ВАКТІВІВЕТЕТ РАУНДІВ.

Бонусні функції Loko Monkey Slot

Більше мавп! Функція Respins - Ця функція запускається, коли на одному обертанні з’являються щонайменше 4 диких символів. Потім запущені реснси, які триватимуть, поки нові Wilds не приземляться на ігрове поле. Під час цих реснсів мавпи запустили функцію на місці, а решта положень на барабанах 2, 3, 4 та 5 замінюються новими символами. Якщо в цих клітинах висадиться нова мавпа, вона також зберігається на місці, і ви отримуєте ще один респін.

Мавпа шаленство! Функція безкоштовних спінів - ця функція починається, коли три символи скатера з’явилися на першому, другому та третьому барабані для одного обертання. Тоді ви отримуєте право брати участь у 10 вільних обертаннях. Під час раунду мавп, коли дикий символ з’являється на ігровому полі, він закріплений на місці, поки всі обертання не закінчиться. Якщо дикий символ потрапляє в положення, яке вже містить заблоковану дику, він отримує множник H2 вперше і x3 у другому. Крім того, якщо на одному обертанні є ще три символи скатера, ви отримаєте ще п’ять додаткових ротацій до існуючих.

Загалом, Локо Мавпа (Локо Мавпа) - це дуже позитивний ігровий автомат із смішним головним героєм, захоплюючими функціями, а головне з пристойними платежами.

Код демонстрації Monkey Demo Game для вашого сайту:

Скопіюйте код <iframe src ="https: // d1k6j4zyghhevb.Хмара.Net/Casino/Quickspin/locothemonkey/index.HTML?Gameid = locothemonkey&MoneyMode = весело&PartnerId = Quickspin"></iframe>
Інші слоти Quickspin
Грайте в Sinbad в Інтернеті
Нестабільність Низький
RTP 97.07%
Грайте в корону доблесті в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96.16%
Грайте в динозавр в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96.одинадцять%
Грайте в велике погане вовк Різдво в Інтернеті
Нестабільність Середній
RTP 97.34%
Грайте в Crystal Prince Online
Нестабільність Високий
RTP 96.04%
Грайте в Titan Thunder Grath of Hades Online
Нестабільність Високий
RTP 96.25%
Грайте в Hammer of Vulcan Online
Нестабільність Високий
RTP 95.81%
Грайте в Ghost Glyph Online
Нестабільність Вище середнього
RTP 96.вісімнадцять%
Грайте в Artemis vs Medusa Online
Нестабільність Високий
RTP 96.17%
Грайте в вампір Сенпай в Інтернеті
Нестабільність Середній
RTP 96.19%
Грайте в таємні дорогоцінні камені в Інтернеті
Нестабільність Середній
RTP 96.05%
Грайте в діамантовий герцог в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96.23%
Грайте у Fortune Nero Online
Нестабільність Високий
RTP 96.21%
Грайте в пантери царювання в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96.25%
Грайте в дикий котел в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96.09%
Грайте в черепи! В Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96.26%
Грайте в полярні лапи в Інтернеті
Нестабільність Середній
RTP 96.84%
Грайте в Golden Glyph в Інтернеті
Нестабільність Середній
RTP 96.19%
Навантаження
Навантаження
Навантаження
Навантаження
Введіть соціальні мережі:

Забули свій пароль?

Показувати
Забули свій пароль? Введіть свій електронний лист. Ви отримаєте посилання на форму, щоб вказати новий пароль поштою.

назад

Закривати