Ghost Glyph

Постачальник (розробник слота): Quickspin
RTP (відсоток прибутку): 96.вісімнадцять%
Нестабільність (дисперсія): вище середнього

Огляд Glyph Glyph Glatice

Грайте в ігровий автомат Glyph у компанії Quickspin може бути в демонстраційному режимі, повністю безкоштовно. Слот Ghost Glyph має Відсоток віддачі 96.вісімнадцять%, 7 обертових барабанів, кластер виплачує лінії платежів. Бонусної гри немає, Є Frispins, Є дикий символ, Символ розсіювання - ні, І немає множника. Ви можете автоматично грати в ігровий автомат Ghost Glyph, Існує режим "швидкого спіну".

Ghost Glyph - ігровий автомат із темою Ghosts, був представлений нашою увагою розробниками Quickspin.

Граючи в Glyph Slot (Ghost Glyph), ви знайдете жахливу пригоду в місті, яка мешкає різні привиди, що живуть під землею. Але насправді ці привиди милі і найголовніше корисні.

Грати безкоштовно в ігровому машині Ghost Glyph

Грайте в Ghost Glyph безкоштовно

Ghost Glyph (Ghost Ghost) використовує сітку 7x7, сім барабанів, сім рядів і кластер платять. Нічні комбінації в слоті утворюються шляхом випадання 5 або більше однакових символів, взаємопов'язаних горизонтально або вертикально.

Ви зможете познайомитися з привидами та отримати хороші призи за допомогою їхньої допомоги на всіх сумісних пристроях, вибравши ставку 0 євро.Від 20 до 100 євро за обертання. Нестабільність у Ghost Glyph (Ghost Glyph) між середньою та високою, класифікована як 4 з 5. RTP для Ghost Glyph становить 96,18%. Максимальна виграш - x2260 від вашої загальної ставки.

Спеціальні символи гліфу Glyph Ghost

  • Дикий символ (Золота значок) - використовується для заміни всіх зображень у грі за винятком Ghost Glyph (Ghost Ghost).
  • Ghost Glyph (Ghost Glyph) - з’являється, коли ви отримаєте виграшний кластер і так само, як Wild замінить інших персонажів. Крім того, за допомогою цього символу ви можете отримати доступ до спеціальних функцій.

Бонусні особливості ігрового автомата Ghost Glyph

Функція Thutfling Boot - є основою геймплея. За допомогою його допомоги ви можете отримати кілька виграшів за одну обертання. Коли ви отримуєте виграшну кластер, зображення в ньому видаляється з сітки та нове.

Особливість Ghost Glyph - також пов'язана з виграшними кластерами. По -перше, як згадувалося вище, при створенні кластеру з’являється примарний символ, який діє як дике. По -друге, коли привид привид видаляється як частина виграшного кластера, він знімається для активації одного з примарних урб.

Особливості Ghost Urn - Перед кожним обертанням основної гри над полем з’являється п’ять урна, остання завжди буде синьою урною (ключ). Перші 4 урни з привидами вибрані випадковим чином і можуть бути червоними, жовтими та зеленими з різними ознаками. Урни активуються зліва направо, коли привид привид бере участь у створенні виграшу. Ось що ви можете отримати:

  • Урна червоного привидів - один набір випадково вибраних дешевих символів видаляється з ігрового поля.
  • Зелена урна привидів - перетворює всі копії одного випадково вибраного символу з низьким значенням для іншого більш цінного.
  • Жовта урна привидів - додає до ігрового поля до випадкових позицій від 4 до 10 диких символів.
  • Блакитна урна Ghost - починає функцію вільних спінів.

Функція вільних спінів - активована за допомогою синьої урни. Після цього буде доступно 8 безкоштовних ротацій, які відбудуться в будинку. Під час вільних обертань кожен виграшний кластер заповнить прилавок на барабани. Для повного заповнення прилавку потрібно 8 виграшів, і якщо це станеться в останньому назад в грі. Прилавок має 22.

Якщо прилавок досяг першого рівня або вище, то на останньому спині на ігрових полях з’явиться масивні дикі символи. Масивні дикі мають розмір 2 × 2 на 1 рівні або розміром 3 × 3 на більш високих рівнях. На рівні 1 або 2 масивного рівня, коли вони є частиною виграшу. На рівні 3 або вище, масивні дикі переходять навколо ігрового поля і не зникають.

Взагалі, Ghost Glyph (примарний символ) - це дуже цікавий ігровий автомат з різними функціями, граючи, що ви чудово проведете час у компанії Ghosts, і ви можете отримати хороші призи.

Код Ghost Glyph Demo-Galle для вашого сайту:

Скопіюйте код <iframe src ="https: // d1k6j4zyghhevb.Хмара.Net/Casino/Quickspin/Ghostglyph/index.HTML?Gameid = Ghostglyph&MoneyMode = весело&PartnerId = Quickspin"></iframe>
Інші слоти Quickspin
Грайте в Sinbad в Інтернеті
Нестабільність Низький
RTP 97.07%
Грайте в корону доблесті в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96.16%
Грайте в динозавр в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96.одинадцять%
Грайте в локону Мавпа в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96.П'ятнадцять%
Грайте в велике погане вовк Різдво в Інтернеті
Нестабільність Середній
RTP 97.34%
Грайте в Crystal Prince Online
Нестабільність Високий
RTP 96.04%
Грайте в Titan Thunder Grath of Hades Online
Нестабільність Високий
RTP 96.25%
Грайте в Hammer of Vulcan Online
Нестабільність Високий
RTP 95.81%
Грайте в Artemis vs Medusa Online
Нестабільність Високий
RTP 96.17%
Грайте в вампір Сенпай в Інтернеті
Нестабільність Середній
RTP 96.19%
Грайте в таємні дорогоцінні камені в Інтернеті
Нестабільність Середній
RTP 96.05%
Грайте в діамантовий герцог в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96.23%
Грайте у Fortune Nero Online
Нестабільність Високий
RTP 96.21%
Грайте в пантери царювання в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96.25%
Грайте в дикий котел в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96.09%
Грайте в черепи! В Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96.26%
Грайте в полярні лапи в Інтернеті
Нестабільність Середній
RTP 96.84%
Грайте в Golden Glyph в Інтернеті
Нестабільність Середній
RTP 96.19%
Навантаження
Навантаження
Навантаження
Навантаження
Введіть соціальні мережі:

Забули свій пароль?

Показувати
Забули свій пароль? Введіть свій електронний лист. Ви отримаєте посилання на форму, щоб вказати новий пароль поштою.

назад

Закривати