Titan Thunder: гнів Гадеса

Постачальник (розробник слота): Quickspin
RTP (відсоток прибутку): 96.25%
Нестабільність (дисперсія): Високий

Огляд Titan Thunder: Grath of Hades ігровий автомат

Грайте в ігровий автомат Titan Thunder: Grath of Hades від компанії Quickspin може бути в демонстраційному режимі, повністю безкоштовно. Titan Thunder: гнів Гадеса Відсоток віддачі 96.25%, 5 обертових барабанів, 25 ліній платежів. Є бонусна гра, Є Frispins, Є дикий символ, Є символ розсіювання, І є мультиплікатор. Грайте в ігровий автомат Titan Thunder: Гнів Гадеса можна автоматично, Існує режим "швидкого спіну".

Titan Thunder: Гнів Гадеса - ігровий автомат із темою підземного королівства Аїда був розроблений Quickspin.

Ігрові автомати, присвячені різним богам, часто зустрічаються в Інтернеті та привертають увагу користувачів. Quickspin знає це, і саме тому наша увага приділяється слотом під назвою Titan Thunder: Grath of Hades (Titan Thander: AIDA GNGE.

Грайте безкоштовно в ігровій машині Titan Thander: AIDA GNGER

Грайте в Titan Thunder гнів безкоштовно

У ігровому автоматі Titan Thunder: гнів Гадеса (Titan Thander: AIDA гнів), використовуються 5 барабанів, 3 рядки та 25 фіксованих платежів. Нічні комбінації створюються шляхом випадання 3, 4 або 5 однакових символів зліва направо на будь -якій з ліній платежів, починаючи з першого.

Ігро -автомат (Titan Thander: Aida гнів) доступний для відтворення будь -яких пристроїв, тарифи, що надаються в ньому, коливаються від 0,20 до 100 євро за спину. Нестабільність у слоті висока, рівень RTP становить 96,25%, але це слот, який дозволяє налаштувати RTP, тому він обов'язково перевіряє файл сертифіката перед тим, як почати відтворювати. Максимальна виграш, яку ви можете отримати Titan Thander - x15098.

Спеціальні символи Titan Thunder: гнів Гадеса

  • Дикий символ (Zeus) - замінює всі зображення в слоті, за винятком грошових та скласти символів. Вейл також приносить незалежні платежі 2, 10 або 20 разів більше, ніж ваша ставка.
  • Символ розсіювання (Гадес) - з’являється на барабанах один, три, п’ять, і якщо такі персонажі випадають одразу три в одному обертанні, ви отримаєте доступ до 8 безкоштовних спин.
  • Розсіювання грошей (монета) - Якщо такі символи з’являться щонайменше шість за ротацію, ви отримаєте доступ до функцій під назвою Lightning Jackpots.

Бонусні особливості Titan Thunder: гнів Гадеса

Функція Lightning Jackpots - активована, коли 6 або більше готівкових символів - це втрата. Потім ви отримуєте 3 початкові респн, з усіма символами запустили функцію проведення в їхніх місцях. Усі інші позиції порожні і будуть наповнені іншими грошовими символами.

З кожною повторною обробкою буде відображатися випадковий приз на грошовому символі 1 - 14 разів більше, ніж ваша ставка. Ви також можете виграти незначні та основні джекпоти, які в 20 і 100 разів більше, ніж ваша ставка.

Якщо з’являються нові грошові персонажі, вони залишаються у своїх місцях, а кількість відповідей відновлюється до 3. Ці реакції тривають, поки не закінчиться обертання, або ви можете заповнити всі позиції готівковими символами. Якщо це станеться, ви виграєте Mega Jackpot, який перевищить вашу ставку в 1000 разів.

Бонусна функція Spinelld Free Spins - починається, коли на полі гри з’являються три символи скатера. Після чого вам присвоєно 8 безкоштовних обертів.

Під час вільних обертань три схили символів додають ще 8 вільних обертань, а також збільшують поточні виграшні на 1. Цей фактор застосовується до всіх виграшів.

Також у ігровому автоматі Titan Thunder: Grath of Hades (Titan Thander: AIDA GNGER) передбачає функцію Bonus Buy. Завдяки цьому ви можете придбати безкоштовні ротації за ціною в 40 разів більше, ніж ваша ставка.

Взагалі, Titan Thunder: гнів Гадеса (Титан Тандер: Айда Гнів) -це ігровий автомат з графікою високої якості та цікавими бонусними функціями, з якими ви можете стати власником хороших призів.

Titan Thunder: Demo-Gagra Code для вашого сайту:

Скопіюйте код <iframe src ="https: // d1k6j4zyghhevb.Хмара.Net/Casino/Quickspin/Wrathofhades/Index.HTML?Gameid = wrathofhades&MoneyMode = весело&PartnerId = Quickspin"></iframe>
Інші слоти Quickspin
Грайте в Sinbad в Інтернеті
Нестабільність Низький
RTP 97.07%
Грайте в корону доблесті в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96.16%
Грайте в динозавр в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96.одинадцять%
Грайте в локону Мавпа в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96.П'ятнадцять%
Грайте в велике погане вовк Різдво в Інтернеті
Нестабільність Середній
RTP 97.34%
Грайте в Crystal Prince Online
Нестабільність Високий
RTP 96.04%
Грайте в Hammer of Vulcan Online
Нестабільність Високий
RTP 95.81%
Грайте в Ghost Glyph Online
Нестабільність Вище середнього
RTP 96.вісімнадцять%
Грайте в Artemis vs Medusa Online
Нестабільність Високий
RTP 96.17%
Грайте в вампір Сенпай в Інтернеті
Нестабільність Середній
RTP 96.19%
Грайте в таємні дорогоцінні камені в Інтернеті
Нестабільність Середній
RTP 96.05%
Грайте в діамантовий герцог в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96.23%
Грайте у Fortune Nero Online
Нестабільність Високий
RTP 96.21%
Грайте в пантери царювання в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96.25%
Грайте в дикий котел в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96.09%
Грайте в черепи! В Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96.26%
Грайте в полярні лапи в Інтернеті
Нестабільність Середній
RTP 96.84%
Грайте в Golden Glyph в Інтернеті
Нестабільність Середній
RTP 96.19%
Навантаження
Навантаження
Навантаження
Навантаження
Введіть соціальні мережі:

Забули свій пароль?

Показувати
Забули свій пароль? Введіть свій електронний лист. Ви отримаєте посилання на форму, щоб вказати новий пароль поштою.

назад

Закривати