Таємничий Єгипет

Постачальник (розробник слота): Прагматична гра
RTP (відсоток прибутку): 96.П'ятдесят%
Нестабільність (дисперсія): Високий

Огляд таємничого ігрового автомата Єгипту

Грайте в ігровий автомат Єгипту від компанії Прагматична гра може бути в демонстраційному режимі, повністю безкоштовно. Таємничий слот Єгипту має Відсоток віддачі 96.П'ятдесят%, 5 обертових барабанів, 10 ліній платежів. Бонусної гри немає, Є Frispins, Є дикий символ, Є символ розсіювання, І є мультиплікатор. Ви можете грати в таємничий ігровий автомат Єгипту в автоматичному режимі, Існує режим "швидкого спіну".

Таємничий Єгипет - ігровий автомат у стилі книг з деякими доповненнями від виробника прагматичної гри.

Як очікувалося, що він буде грати в таємничому Єгипті (таємничий Єгипт), ви можете знову відвідати Стародавній Єгипет і милуватися статуями, пірамідами і, звичайно.

Грайте безкоштовно в таємничому Єгипті ігрових автоматів

Грайте в таємничий Єгипет безкоштовно

У таємничому ігровому автоматі Єгипту (таємничий Єгипт) основні дії відбудуться на п'яти барабанах і чотирьох рядах, а кількість рядків для формування ваших виграшів становить лише 10. Як завжди для отримання платежу, вам потрібно висадити щонайменше три символи (імена карт) або щонайменше 2 (вигідніше) на одній лінії платежів зліва направо, починаючи з крайнього лівого барабана. Виняток - розширення символів, вони не повинні бути поруч.

Як і в інших слотах прагматичної гри, грайте таємничий Єгипет (таємничий Єгипет) на всіх пристроях від 0,10 до 100 євро для ротації. Ігровий автомат забезпечує ручний режим, а також автоматичні та швидкі спинки. RTP в таємничому Єгипті становить 96,5%, мінливість висока, максимальна оплата за одну обертання перевищить вашу ставку 5 533 разів.

Спеціальні символи таємничого слота Єгипту

Як правило, у слотах у стилі книг головним символом є книга, яка виступає як Вайльд і Скастер. Розробники прагматичної п'єси вирішили змінити це в таємничому ігровому автоматі Єгипту (таємничий Єгипт) замість книги, ми побачимо чарівну Клеопатру, яка одночасно дика і розкидається з символом із символом. Це означає, що в першому випадку королева може замінити всіх персонажів, а в другому, щоб розпочати вільні обертання.

Бонусні риси про слот таємничий Єгипет

Ті, хто неодноразово грав у таких слотах, напевно, знають, що в таких моделях головна особливість вільна з розширенням символів. Але кожен розробник намагається трохи диверсифікувати ігровий процес і вводить у нього будь -які нововведення. Розробники прагматистських Плей не були винятком, і що вони додали, давайте зрозуміємо.

По -перше, суттєва різниця полягає в тому, що розширення персонажів з'являються не лише під час вільних ротацій, але і в основній грі. Зверніть увагу на смугу з персонажами, розташованими над ігровим полем. На кожному обертанні є один із символів, і якщо такий символ присутній у достатній кількості на барабанах, він розширюється.

Крім того, на зміни вплинули безкоштовний круглий круглий круг. Тоді ви отримаєте 10 безкоштовних обертів, під час яких не буде жодного розширення, а відразу двох символів. Ці символи вибираються випадковим чином, і, відповідно, при появі в потрібній кількості, буде повністю розширюватися, покривши барабан.

Крім того, коли під час функції є ще три схили, ви отримаєте ще 10 ротацій з тими ж розширюючими символами. Основна перевага полягає в тому, що немає обмежень щодо кількості перезавантажень.

Підсумовуючи, я хочу сказати, що, звичайно, таємничий ігровий автомат Єгипту (таємничий Єгипет) схожий на інші слоти в стилі книг, але завдяки додатковим змінам це, безумовно, заслуговує уваги користувачів.

Таємничий код демонстрації Єгипту для вашого сайту:

Скопіюйте код <iframe src ="https: // demogamesfree.Прагматична гра.NET/GS2C/OpenGame.робити?Lang = en&Cur = USD&Gamesymbol = vs10wildtut&Веб -сайтрл = https%3a%2f%2fdemogamesfree.Прагматична гра.Сітка&Юрисдикція = 99&Lobbyurl = https%3a%2f%2fwww.Прагматична гра.Com"></iframe>
Інші прагматичні ігрові слоти
Грайте в силу Thor Megaways Online
Нестабільність Високий
RTP 96.55%
Грайте в соковиті фрукти в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96.52%
Грайте в онлайн
Нестабільність Високий
RTP 96.55%
Грати в онлайн -котушки Fishin
Нестабільність Високий
RTP 96.П'ятдесят%
Грайте гаряче, щоб спалити - утримувати та крутитися в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96.70%
Грайте в ворота Олімпу в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96.П'ятдесят%
Грайте в Джокера Кінга в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96.П'ятдесят%
Грайте в руку Мідаса в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96.54%
Пограйте в око шторму в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96.71%
Грайте в Драконове королівство - очі вогню в Інтернеті
Нестабільність Низький
RTP 96.П'ятдесят%
Нестабільність Високий
RTP 96.56%
Грайте в Congo Cash Online
Нестабільність Високий
RTP 96.51%
Грайте в Смарагдовий король Райдуж -Роуд в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96.71%
Грайте в voodoo magic в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96.П'ятдесят%
Грайте в онлайн
Нестабільність Високий
RTP 96.71%
Грайте в Іоанна Хантера та богів майя в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96.46%
Грайте в спартанський король в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96.60%
Грайте в Різдво Megaways в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96.П'ятдесят%
Навантаження
Навантаження
Навантаження
Навантаження
Введіть соціальні мережі:

Забули свій пароль?

Показувати
Забули свій пароль? Введіть свій електронний лист. Ви отримаєте посилання на форму, щоб вказати новий пароль поштою.

назад

Закривати