Рука Мідаса

Постачальник (розробник слота): Прагматична гра
RTP (відсоток прибутку): 96.54%
Нестабільність (дисперсія): Високий

Огляд руки ігрового автомата MIDAS

Грайте в ігровий автомат рукою MIDAS від компанії Прагматична гра може бути в демонстраційному режимі, повністю безкоштовно. Рука слота Midas має Відсоток віддачі 96.54%, 5 обертових барабанів, 20 ліній платежів. Бонусної гри немає, Є Frispins, Є дикий символ, Є символ розсіювання, І є мультиплікатор. Ви можете грати в руку ігрового автомата Midas в автоматичному режимі, Існує режим "швидкого спіну".

Рука Мідаса - ігровий автомат, присвячений грецькій міфології.

Граючи в руку слота Мідаса, ти потрапиш у Стародавню Грецію, бо саме там жив король Мідас. Можливо, граючи в руку Мідаса (рука Мідаса), він буде Озоллі, і ти станеш трохи багатшим.

Грайте безкоштовно в руці ігрових автоматів Мідаса

Грайте в руку Мідас безкоштовно

У руці слота Midas (рука Мідаса) основні дії відбуваються на ігровому полі формату 5x3 та 20 ліній платежів. Коли три, чотири -п’ять однакових символів приземляться на одну з ліній зліва направо від першого барабана, ви отримаєте перемогу.

Ви можете перейти на зустріч з Tsar Midas, на будь -якому сумісному пристрої, в ручному чи автоматичному режимі. Варіанти доступних ставок коливаються від 0,20 до 100 євро за спін. У руці слота Midas (рука Мідаса) доступні швидкі обертання, які можна запустити за бажанням. Рука MIDAS RTP становить 96,54%, висока дисперсія (5 з 5), максимальна виграш може перевищувати вашу ставку на 5000 разів.

Спеціальні символи руки слота Midas

  • Дикий символ - з’являється на другому, третьому та четвертому барабані та замінює всі стандартні символи в слоті. Крім того, дикий символ може збільшити виграш багаторазового, який відображається з правого боку ігрового поля (докладніше про це пізніше).
  • Spatter Siden - З ним ви отримаєте доступ до раунду вільних ротацій, для цього вам потрібно чекати, коли троє з них приземляться на одну обертання.

Бонусні функції ігрового автомата MIDAS

Під час основної гри ви чекаєте функції, пов’язаної з символами дикого. Справа в тому, що коли в ігровому полі з’являються символи VILD, вони можуть збільшити значення мультиплікатора на x1, x2 або x3, що спочатку дорівнює x1. Якщо випаде кілька ніжних символів, значення мультиплікаторів узагальнені та застосовуються до виграшу.

Функція безкоштовних спінів - починається, коли на барабанах з’являються 3 або більше символів скатера. Ви також можете придбати безкоштовні ротації, сплативши 100, 200 або 300 разів більше, ніж ваша ставка, залежно від потрібної кількості жалонів. Перш ніж розпочнеться вільні обертання, на барабанах з’являться міні-аутомани, тоді кожен з них обертається, щоб відобразити число від 1 до 3. Коли всі слоти прокручуються, на них відображені цифри, і ви отримуєте остаточну кількість вільних обертань. Залежно від кількості скинутих розсіювання, ви можете отримати від 9 до 45 обертань.

Під час вільних ротацій, як і в головній грі, коли дикі персонажі випадають, вони збільшують фактор виграшу, але з деякими доповненнями. Перші символи влію стають липкими, а другий - це те, що мультиплікатор не відкидається між обертаннями, а продовжує рости.

Запуск функції з 3, 4 або 5 розсіюванням також гарантує вам мінімальну суму виграшу - x10, x20 або x30 від вашої загальної ставки відповідно. Якщо у вас є безкоштовні обертання, а мінімальні виграші не досягнуті, функція вільних ротацій запускається знову.

Взагалі, рука ігрового автомата Мідаса (рука Мідаса) виявилася досить цікавою, граючи, що виграє від мультиплікаторів, які активні в основній грі, а також під час вільних ротацій.

Рука демонстраційного ігор MIDAS для вашого сайту:

Скопіюйте код <iframe src ="https: // demogamesfree.Прагматична гра.NET/GS2C/OpenGame.робити?Lang = en&Cur = USD&Gamesymbol = vs20midas&Веб -сайтрл = https%3a%2f%2fdemogamesfree.Прагматична гра.Сітка&Юрисдикція = 99&Lobbyurl = https%3a%2f%2fwww.Прагматична гра.Com"></iframe>
Інші прагматичні ігрові слоти
Грайте в силу Thor Megaways Online
Нестабільність Високий
RTP 96.55%
Грайте в соковиті фрукти в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96.52%
Грайте в онлайн
Нестабільність Високий
RTP 96.55%
Грати в онлайн -котушки Fishin
Нестабільність Високий
RTP 96.П'ятдесят%
Грайте гаряче, щоб спалити - утримувати та крутитися в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96.70%
Грайте в ворота Олімпу в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96.П'ятдесят%
Грайте в Джокера Кінга в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96.П'ятдесят%
Пограйте в око шторму в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96.71%
Грайте в Драконове королівство - очі вогню в Інтернеті
Нестабільність Низький
RTP 96.П'ятдесят%
Нестабільність Високий
RTP 96.56%
Грайте в Congo Cash Online
Нестабільність Високий
RTP 96.51%
Грайте в Смарагдовий король Райдуж -Роуд в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96.71%
Грайте в загадковий Єгипет в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96.П'ятдесят%
Грайте в voodoo magic в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96.П'ятдесят%
Грайте в онлайн
Нестабільність Високий
RTP 96.71%
Грайте в Іоанна Хантера та богів майя в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96.46%
Грайте в спартанський король в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96.60%
Грайте в Різдво Megaways в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96.П'ятдесят%
Навантаження
Навантаження
Навантаження
Навантаження
Введіть соціальні мережі:

Забули свій пароль?

Показувати
Забули свій пароль? Введіть свій електронний лист. Ви отримаєте посилання на форму, щоб вказати новий пароль поштою.

назад

Закривати