Рибальські котушки

Постачальник (розробник слота): Прагматична гра
RTP (відсоток прибутку): 96.П'ятдесят%
Нестабільність (дисперсія): Високий

Огляд ігрового автомата Fishin '

Грайте в ігровий автомат з риболовлі від компанії Прагматична гра може бути в демонстраційному режимі, повністю безкоштовно. Слот для котушок Fishin Відсоток віддачі 96.П'ятдесят%, 5 обертових барабанів, 10 ліній платежів. Є бонусна гра, Є Frispins, Є дикий символ, Є символ розсіювання, І немає множника. Ви можете автоматично грати в ігрові автомати з котушками, Існує режим "швидкого спіну".

Котушки Fishin - ігровий автомат з риболовною темою від виробника Прагматична гра.

Ви любите риболовлю? Якщо так, то ігровий автомат на котушках Fishin - це те, що вам потрібно. Але навіть якщо ви ніколи не любили риболовлі, то вам слід сподобатися рибальським реалам, тому що грати в нього не тільки риба, але й отримувати грошові призи.

Грати безкоштовно в ігрових автоматах риб

Грайте в котушки Fishin безкоштовно

Слот для риболовних котушок (рибн -реальності) забезпечує п’ять барабанів, три ряди та 10 ліній, цілком класична схема. Щоб отримати виграшну комбінацію, необхідно розмістити три або більше ідентичних символів на одну з ліній зліва направо, починаючи з першого барабана.

Щоб відчувати себе справжнім рибалкою та змагатися за хороший улов, ви можете на будь -якому сумісному пристрої, вибравши ставку від 0,10 до 100 євро за кручення. Ви можете грати вручну або вибираючи автоматичні обертання в слоті для котушок Fishin. Котушки RTP Fishin - 96,5%, дисперсія на високому рівні, а для одного обертання ви можете отримати приз у 1,200 разів більше ставок.

Спеціальні символи, що надаються в барабанах Fishin

  • Дикий символ - можна висадити лише на барабанах 2, 3 і 4 і служить для заміни всіх стандартних зображень, передбачених таблицею платежів. Але є й інші спеціальні символи, які Уайльд не може замінити - це бонусний символ, грошові персонажі та рибалки.
  • Симвос бонус (він же Spatter) - запустить круглі вільні спіни, якщо головна гра випадає 3, 4 та 5 бонусних персонажів в одній ротації, а ваша винагорода буде відповідно 10, 12 або 15 вільних спінів відповідно, відповідно.

Бонусні особливості ігрового автомата Fishin '

Функція безкоштовних спінів - Як тільки одне обертання ви можете приземлитися на третій, четвертий та п'ятий бонус -символи Drum 3, ви отримаєте право брати участь у вільних спинах. Їх кількість залежить від того, скільки бонусних персонажів видно на ігровому полі. Чим більше бонусних персонажів, тим більше вільних ротацій ви отримуєте:

  • 10 безкоштовних спінів - для трьох бонусних символів
  • 12 безкоштовних спінів - для чотирьох бонусних символів
  • 15 безкоштовних спінів - для п’яти бонусних символів

Перед безкоштовними обертаннями вам потрібно буде вибрати одну з наступних двох функцій:

Котуйте його в функції - якщо ви виберете цю функцію, то під час безкоштовних обертів на ігровому полі, грошові символи з’являться у вигляді риби, що відповідає від 0,5x до 250 -х. Якщо на ігровому полі є риба грошей і плюс символ рибалки на п’ятому барабані, то всі видимі грошові значення узагальнені та перемикаються на ваш баланс. Крім того, може бути більше вільних ротацій, це станеться, якщо банк з хробаком з’явиться на ігровому полі, а рибалка потрапить на п'ятий барабан, ви отримаєте ще 2 назад як нагороду.

Функція Big Catch - Цей варіант - стандартні безкоштовні обертання. Але зверніть увагу на те, що символи можуть з’являтися зі спеціальною іконою у вигляді золотих рибок. Якщо в одному обертанні є три такі символи, ви отримаєте дві додаткові спинки, а також доступ до риболовлі з міні-гри.

  • Риболовля - перед тим, як з’ясувати рибалку, що сидить у його човні, і 8 різних риб у воді з певними грошовими витратами. Рибалка ловить одну з риб, а грошовий приз, вказаний на рибі, додається до вашої загальної виграшу. Зверніть увагу, що спіймана риба не з’явиться наступного разу, коли ця міні -функція буде запущена. Після завершення вільних ротацій всі призи, отримані за зібрані комбінації, а також для риби, перейдіть до балансу.

Взагалі, котушки Fishin (Fishin Rils) - це хороший слот з темою риболовлі, граючи, що ви можете відчувати себе рибалкою та отримати справді хороший улов.

Демо-скляний код Fishin 'Rels для вашого сайту:

Скопіюйте код <iframe src ="https: // demogamesfree.Прагматична гра.NET/GS2C/OpenGame.робити?Lang = en&Cur = USD&Gamesymbol = vs10goldfish&Веб -сайтрл = https%3a%2f%2fdemogamesfree.Прагматична гра.Сітка&Юрисдикція = 99&Lobbyurl = https%3a%2f%2fwww.Прагматична гра.Com"></iframe>
Інші прагматичні ігрові слоти
Грайте в силу Thor Megaways Online
Нестабільність Високий
RTP 96.55%
Грайте в соковиті фрукти в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96.52%
Грайте в онлайн
Нестабільність Високий
RTP 96.55%
Грайте гаряче, щоб спалити - утримувати та крутитися в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96.70%
Грайте в ворота Олімпу в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96.П'ятдесят%
Грайте в Джокера Кінга в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96.П'ятдесят%
Грайте в руку Мідаса в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96.54%
Пограйте в око шторму в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96.71%
Грайте в Драконове королівство - очі вогню в Інтернеті
Нестабільність Низький
RTP 96.П'ятдесят%
Нестабільність Високий
RTP 96.56%
Грайте в Congo Cash Online
Нестабільність Високий
RTP 96.51%
Грайте в Смарагдовий король Райдуж -Роуд в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96.71%
Грайте в загадковий Єгипет в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96.П'ятдесят%
Грайте в voodoo magic в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96.П'ятдесят%
Грайте в онлайн
Нестабільність Високий
RTP 96.71%
Грайте в Іоанна Хантера та богів майя в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96.46%
Грайте в спартанський король в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96.60%
Грайте в Різдво Megaways в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96.П'ятдесят%
Навантаження
Навантаження
Навантаження
Навантаження
Введіть соціальні мережі:

Забули свій пароль?

Показувати
Забули свій пароль? Введіть свій електронний лист. Ви отримаєте посилання на форму, щоб вказати новий пароль поштою.

назад

Закривати