Грайте в гарячу, щоб спалити ігровий автомат - утримуйте та обертайтеся

Гаряче спалювати - триматися і крутитися

Постачальник (розробник слота): Прагматична гра
RTP (відсоток прибутку): 96.70%
Нестабільність (дисперсія): Високий

Огляд гарячого, щоб спалити ігровий автомат - утримуйте та обертайтеся

Грайте в гарячу, щоб спалити ігровий автомат - утримуйте та оберніть від компанії Прагматична гра може бути в демонстраційному режимі, повністю безкоштовно. Гаряче спалювати слот - утримувати і спінувати Відсоток віддачі 96.70%, 5 обертових барабанів, 20 ліній платежів. Є бонусна гра, Немає Фріспінов, Є дикий символ, Є символ розсіювання, І немає множника. Ви можете грати в гарячий ігровий автомат - утримуйте та обертатися в автоматичному режимі, Існує режим "швидкого спіну".

Фруктові ігрові автомат гарячий до спалювання - утримувати та крутитися від партнерів прагматичної гри котушка королівства студія.

Гаряче спалювати - утримувати і спінувати - класичний ігровий автомат, до якого додають дикі персонажі, реснс -реснси та касове колесо. Все це разом дає вам хороший шанс отримати цінні призи.

Грайте безкоштовно в гарячому опіку ігрових автоматів - утримуйте та обертайтеся

Грайте гаряче, щоб спалити - утримувати і крутитися

Відкриття гарячого, щоб спалити слот - Тримайте та спіну (House Tu Bern) Поле ігрового з п'яти барабанів та 20 активних ліній з’явиться перед вами, щоб створити виграш, розташовані на вогненному тлі. Для того, щоб отримати грошову премію, вам потрібно висадити три або більше ідентичних символів на одну з призів зліва направо.

Почніть обертатися вогненними баранами, ви можете вибрати ставку з 0,20 до 240 EUR за кручення. Як і в попередніх моделях серії Hold та Spin у Hot Shile Show, ви можете грати на всіх сумісних пристроях, серед доступних режимів ви можете вибрати вручну або автоматичний. RTP в гарячому спалюванні - утримувати та спінувати (House Tu Bern) - 96.70%, дисперсія висока, максимальна виграш у 20 000x.

Спеціальні символи гарячого, щоб спалити слот - утримувати та крутитися

  • Дикий символ - може з’явитися на будь -якому з п’яти барабанів, приносити незалежні платежі та замінити всі стандартні зображення в грі.
  • Символ розсіювання - залишається таким же, як і в інших моделях з цієї серії, платить до 100 разів більше ставок за 5 символів у будь -якій позиції, але, на жаль, не запускає жодних бонусних раундів.
  • Крошові символи (пожежні кулі) - з'являються з грошовими значеннями та при падінні в потрібній кількості запускає основну функцію під назвою Hold та Spin.

Бонусні особливості гарячої для спалювання ігрових автоматів - утримувати та обертатися

Перша особливість пов'язана з символами диких, факт полягає в тому, що вони не присутні на баранах регулярно, але виявляються випадковим чином. Перш ніж це станеться, барани починають світитися вогнем, після чого дикі додаються до випадкових барабанів.

Друга особливість - це, звичайно, функція утримування та спіну, вона працює, коли 5 або більше грошових символів з’являється на поле гри в одному обертанні. Після цього ви отримаєте платіж (якщо такі є), а потім на баранах залишаються лише зображення грошових коштів, які запустили цю функцію. Потім ви отримуєте 4 ресинки, під час них на барабанах можуть з’явитися лише грошові символи, кожен новий відновлює обертання до початкового 4. Обертання триватимуть, поки спина не закінчиться або до тих пір.

Якщо вам вдасться заповнити всі ігрові умови касовими символами, ви отримаєте доступ до великого грошового колеса з призами, які можуть перевищувати вашу ставку від x10 до x5000 або порожніх позицій. Якщо колесо зупиняється в порожньому положенні, функція закінчується, і якщо на грошовому премії, то ви можете знову скрутити колесо. Після завершення всі призи з утриманням та віджиманням та грошима узагальнюються та переходять на ваш баланс.

Взагалі, гаряче спалювати - утримувати та спінувати (House Tu Bern) - це хороший ігровий автомат, який поповнив серію трюму та спіну, і, відповідно, прагматичний портфоліо Play

Гаряче спалювати демо-скляний код і крутити для вашого сайту:

Скопіюйте код <iframe src ="https: // demogamesfree.Прагматична гра.NET/GS2C/OpenGame.робити?Lang = en&Cur = USD&Gamesymbol = vs20hburnhs&Веб -сайтрл = https%3a%2f%2fdemogamesfree.Прагматична гра.Сітка&Юрисдикція = 99&Lobbyurl = https%3a%2f%2fwww.Прагматична гра.Com"></iframe>
Інші прагматичні ігрові слоти
Грайте в силу Thor Megaways Online
Нестабільність Високий
RTP 96.55%
Грайте в соковиті фрукти в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96.52%
Грайте в онлайн
Нестабільність Високий
RTP 96.55%
Грати в онлайн -котушки Fishin
Нестабільність Високий
RTP 96.П'ятдесят%
Грайте в ворота Олімпу в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96.П'ятдесят%
Грайте в Джокера Кінга в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96.П'ятдесят%
Грайте в руку Мідаса в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96.54%
Пограйте в око шторму в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96.71%
Грайте в Драконове королівство - очі вогню в Інтернеті
Нестабільність Низький
RTP 96.П'ятдесят%
Нестабільність Високий
RTP 96.56%
Грайте в Congo Cash Online
Нестабільність Високий
RTP 96.51%
Грайте в Смарагдовий король Райдуж -Роуд в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96.71%
Грайте в загадковий Єгипет в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96.П'ятдесят%
Грайте в voodoo magic в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96.П'ятдесят%
Грайте в онлайн
Нестабільність Високий
RTP 96.71%
Грайте в Іоанна Хантера та богів майя в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96.46%
Грайте в спартанський король в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96.60%
Грайте в Різдво Megaways в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96.П'ятдесят%
Навантаження
Навантаження
Навантаження
Навантаження
Введіть соціальні мережі:

Забули свій пароль?

Показувати
Забули свій пароль? Введіть свій електронний лист. Ви отримаєте посилання на форму, щоб вказати новий пароль поштою.

назад

Закривати