Ворота Олімпу

Постачальник (розробник слота): Прагматична гра
RTP (відсоток прибутку): 96.П'ятдесят%
Нестабільність (дисперсія): Високий

Огляд воріт ігрових автоматів Олімп

Грайте в «Ворота ігрового автомата» від компанії Прагматична гра може бути в демонстраційному режимі, повністю безкоштовно. Ворота слота Олімп Відсоток віддачі 96.П'ятдесят%, 6 обертових барабанів, оплатіть де -небудь лінії платежів. Бонусної гри немає, Є Frispins, Немає дикого символу, Є символ розсіювання, І є мультиплікатор. Ви можете грати в воріт ігрового автомата Олімп в автоматичному режимі, Існує режим "швидкого спіну".

Гейтс Олімп - слот, присвячений потужному богу від розробників Pragmatik Plai.

У воріт ігрового автомата Olympus вам доведеться піднятися на Олімп і спробувати відкрити свої ворота. Звичайно, потужний Бог Зевс спробує зупинити вас, але якщо він не вдарить вас своєю блискавкою, ви отримаєте хороші призи.

Грати безкоштовно в ігровому автоматі воріт Олімп

Грати ворота з Олімпу

Основні дії воріт слота Олімп (Олімп -ворота) відбуваються на шести барабанах, п’ять рядків. Виграш утворюється за допомогою механіки оплати в будь -якому місці, не має значення, де символи, поблизу чи ні.

Ви можете розпочати свою пригоду на Маунт -Олімпі, яка була заселена божествами на всіх сумісних пристроях, вибираючи ставку від 0,20 до 100 євро за кручення. Ворота слота Olympus забезпечують ручний та автоматичний режим, а також швидкі спинки. RTP в ігровому автоматі з воріт Olympus становить 96,50%, мінливість висока, максимальна виграш може перевищувати вашу ставку на 5000 разів.

Спеціальні зображення, що надаються для воріт Олімпу

Vilda в онлайн -проілерових воротах Олімп (Олімп -ворота) не надається, але є спеціальний символ, що запускає безкоштовні спинки. Цей розкид виготовлений у вигляді самого Зевса. Лови 4 -го або більше скасованого персонажів на одну обертання, і ви станете власником 15 вільних обертів.

Особливості геймплея воріт Олімпус

Перш ніж почати обертати барабани, вам потрібно вирішити, чи хочете ви використовувати функцію Ante Bet. Якщо так, то ваша ставка збільшиться на 25%, а взамін ви отримаєте збільшення шансів на випадання бажаної кількості персонажів, що скасовуються.

Функція Tumble - Використовуючи цю функцію, ви можете отримати кілька виграшів за один спін. Це тому, що всі символи, що беруть участь у виграші, будуть вилучені з ігрового поля, а їх місце буде зайняте новим.

Особливість множника - активована випадковим чином за допомогою Zeus, який постійно розташований праворуч від ігрового поля. Потім багатозареровані кульки з множниками від x2 до x500 приземляються на ігровому полі. Якщо на цьому обертанні ви отримаєте виграш, то це буде обчислено з урахуванням усіх складених факторів.

Функція вільних спінів - активована при падінні на барабанах, щонайменше 4 склатерії (Зевс). Негайно ви отримаєте платіж у 3, 5 або 100 разів більше, ніж ваша ставка, а також право на участь у 15 вільних ротаціях. Під час вільних спінів кульки з факторами будуть додаватися випадковим чином до барабанів, і якщо обертання принесе виграш, значення будь -яких видимих ​​факторів додаються до загального. Цей фактор не відкидається під час обертання, але продовжує зростати або залишатися незмінним.

Є ще один спосіб отримати доступ до безкоштовних обертань. Для цього натисніть на написання безкоштовних спінів та заплатите в 100 разів більше вашої ставки, щоб насолодитися безкоштовним кружечком з множниками.

Взагалі, Гейтс Олімп (Олімп Гейтс) - це хороший ігровий автомат, присвячений потужному Зевсу, який став чудовим доповненням до прагматичного портфоліо компанії.

Гейтс з демо -ігор Olympus для вашого сайту:

Скопіюйте код <iframe src ="https: // demogamesfree.Прагматична гра.NET/GS2C/OpenGame.робити?Lang = en&Cur = USD&Gamesymbol = vs20lympgate&Веб -сайтрл = https%3a%2f%2fdemogamesfree.Прагматична гра.Сітка&Юрисдикція = 99&Lobbyurl = https%3a%2f%2fwww.Прагматична гра.Com"></iframe>
Інші прагматичні ігрові слоти
Грайте в силу Thor Megaways Online
Нестабільність Високий
RTP 96.55%
Грайте в соковиті фрукти в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96.52%
Грайте в онлайн
Нестабільність Високий
RTP 96.55%
Грати в онлайн -котушки Fishin
Нестабільність Високий
RTP 96.П'ятдесят%
Грайте гаряче, щоб спалити - утримувати та крутитися в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96.70%
Грайте в Джокера Кінга в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96.П'ятдесят%
Грайте в руку Мідаса в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96.54%
Пограйте в око шторму в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96.71%
Грайте в Драконове королівство - очі вогню в Інтернеті
Нестабільність Низький
RTP 96.П'ятдесят%
Нестабільність Високий
RTP 96.56%
Грайте в Congo Cash Online
Нестабільність Високий
RTP 96.51%
Грайте в Смарагдовий король Райдуж -Роуд в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96.71%
Грайте в загадковий Єгипет в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96.П'ятдесят%
Грайте в voodoo magic в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96.П'ятдесят%
Грайте в онлайн
Нестабільність Високий
RTP 96.71%
Грайте в Іоанна Хантера та богів майя в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96.46%
Грайте в спартанський король в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96.60%
Грайте в Різдво Megaways в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96.П'ятдесят%
Навантаження
Навантаження
Навантаження
Навантаження
Введіть соціальні мережі:

Забули свій пароль?

Показувати
Забули свій пароль? Введіть свій електронний лист. Ви отримаєте посилання на форму, щоб вказати новий пароль поштою.

назад

Закривати