Гіза нескінченні котушки

Постачальник (розробник слота): Ігри Yggdrasil
RTP (відсоток прибутку): 96.45%
Нестабільність (дисперсія): вище середнього

Огляд ігрового автомата Giza Infinity

Грайте в компанію Giza Infinity Reels у компанії Ігри Yggdrasil може бути в демонстраційному режимі, повністю безкоштовно. Слот Giza Infinity Reels має Відсоток віддачі 96.45%, 3 обертові барабани, нескінченні лінії платежів. Є бонусна гра, Є Frispins, Є дикий символ, Є символ розсіювання, І є мультиплікатор. Ви можете грати в ігровий автомат Giza Infinity в автоматичному режимі, Існує режим "швидкого спіну".

Giza Infinity Reels - слот з фірмовим двигуном, який додає нескінченні барабани з виграшним ротацією.

Гра в гізу нескінченні котушки (Giza infiniti rils) Ви повинні відчувати себе дослідником, отримати найкраще обладнання та поїхати до Стародавнього Єгипту за скарбами.

Грати безкоштовно в реальності Giza Giza Infinity

Грайте в гіза нескінченні котушки безкоштовно

Як тільки ви запустите слот Giza Infinity Reels (Giza Infiniti Reals), перш ніж ви з’явиться ігровим полем 4x3, але завдяки механіці нескінченних барабанів кількість ігрових барабанів збільшиться з кожним послідовним виграшем. Виграш нагороджені щонайменше п’яти відповідних персонажів на сусідніх барабанах, починаючи з крайніх лівих. Виплати нараховуються шляхом множення кількості однакових символів на значення, присвоєне символі.

Ви можете поїхати в поїздку до Стародавнього Єгипту на будь -якому сумісному пристрої від 0,20 до 25 євро за спину. Ви можете грати в слот Giza Infinity Blear вручну, але якщо ви не любите самостійно обертати барабани, ви можете активувати автоматичну назад, кількість яких досягає 1000. Крім того, для більш прискореного геймплея ви можете почати швидку спину. Ігровий автомат giza infiniti rils гра має мінливість від середньої до високої та RTP 96,45%. Максимальний виграш, що надається в слоті 10.000x.

Спеціальні символи слота giza infiniti rils

  • Жук Сараба - Дикий символ, служить для заміни всіх зображень, передбачених у слоті, за винятком піраміди.
  • Піраміда - це символ упускання, будь -яка перемога за його участю в головній грі запускає 10 безкоштовних ротацій. Якщо символ піраміди з’явиться під час вільних спінів до ваших вільних обертань, додасть ще чотири.

Бонусні особливості ігрового автомата giza infiniti rils

Основним моментом у слоті, природно, є механіка нескінченних котушок, з якою ви отримаєте більше барабанів з кожним виграшем. За замовчуванням всі обертання починаються з трьох барабанів, але з кожною виграшем з однаковими символами на всіх барабанах або коли щонайменше два символи скласти на третьому, один барабан додається праворуч. Якщо виграш утворюється на новому барабані, процес повторюється, і ви отримаєте ще один додатковий барабан. Крім того, кожен новий барабан збільшує фактор виграшу на одиницю, який знизиться до 1х з програшною спиною або збільшиться на одиницю при виграші.

Ще одна перевага полягає в тому, що якщо ви отримаєте 12 безперервних виграшів і граєте 12 і більше барабанів, використовується функція джекпота. Як результат, ви отримаєте грошовий приз, який перевищить вашу ставку на 888 разів.

Функція безкоштовних спінів - починається, якщо символ піраміди під час головної гри, здається, виграє, в результаті ви отримаєте 10 вільних ротацій. Під час вільних обертань множник може збільшуватися не на один, а максимум 5. Також дотримуйтесь піраміди під час цієї функції, оскільки її зовнішній вигляд додасть вам 4 вільних обертань.

Безкоштовні крутики азарт - з цією функцією, коли закінчуються безкоштовні спинки, ви можете грати у свої виграші, це дозволяє збільшити його до 5 разів. Якщо ви програєте, функція закінчиться, але мінімальна сума, яку ви отримаєте, становитиме 50% від вашого виграшу.

Крім того, якщо ви не хочете чекати стандартної активації безкоштовних ротацій, ви можете їх придбати. Це коштує в 75 разів більше, ніж ставка і гарантує перемогу з пірамідою при наступній ротації.

Взагалі, Giza Infinity Reels - це ще один класний слот з механікою нескінченності, який грає необмежену кількість барабанів та гідних виграшів.

Гіза нескінченні котушки демо-скляного коду для вашого сайту:

Скопіюйте код <iframe src ="https: // staticdemo.Yggdrasilgaming.Com/init/launchclient.HTML?GameID = 1022&Lang = en&Валюта = євро&Org = демонстрація&Ключ =&Повний екран = так&FilePrefix = Debug_"></iframe>
Інші ігрові слоти Yggdrasil
Грайте в давнє затемнення в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96.64%
Грайте в онлайн -котушки Тор нескінченності
Нестабільність Високий
RTP 96.двадцять%
Грайте в Johnan Legenendariar Online
Нестабільність Високий
RTP 96.03%
Грайте на Великодній острів 2 в Інтернеті
Нестабільність Середній
RTP 96%
Грайте відчайдушні Дауг в Інтернеті
Нестабільність Середній
RTP 95.03%
Нестабільність Високий
RTP 96.37%
Грайте в Buster Hammer Carnival Online
Нестабільність Високий
RTP 95.97%
Грайте в онлайн -котушки El Dorado Infinity
Нестабільність Високий
RTP 95.51%
Грайте в котушку бажання в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96%
Грайте в Tikipop в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96.Десять%
Грайте в Big Bucks Bangits Megaways Online
Нестабільність Середній
RTP 96.Десять%
Нестабільність Високий
RTP 96.42%
Грайте в онлайн -джекпоти з морозами Queen
Нестабільність Низький
RTP 96%
Грайте в Atlantis megaways в Інтернеті
Нестабільність Середній
RTP 96.09%
Грайте в ялинку в Інтернеті
Нестабільність Середній
RTP 96.чотири%
Нестабільність Середній
RTP 96.2%
Грайте в онлайн
Нестабільність Високий
RTP 96%
Грайте в Керол ельфів в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96.двадцять%
Навантаження
Навантаження
Навантаження
Навантаження
Введіть соціальні мережі:

Забули свій пароль?

Показувати
Забули свій пароль? Введіть свій електронний лист. Ви отримаєте посилання на форму, щоб вказати новий пароль поштою.

назад

Закривати