Бунтипоп

Постачальник (розробник слота): Ігри Yggdrasil
RTP (відсоток прибутку): 96%
Нестабільність (дисперсія): Високий

Огляд ігрових автоматів BounTypop

Грайте в ігровий автомат Bountypop від компанії Ігри Yggdrasil може бути в демонстраційному режимі, повністю безкоштовно. Слот Bountypop має Відсоток відмови від 96%, 5 обертових барабанів, 243-59.049 Лінії платежів. Бонусної гри немає, Є Frispins, Є дикий символ, Є символ розсіювання, І є мультиплікатор. Ви можете відтворювати ігровий автомат BounTypop в автоматичному режимі, Існує режим "швидкого спіну".

Bountypop - Ще одне поповнення до серії прорізів Pop -Power від розробників Avatarux.

Граючи Bountypop (Bauntipop), вам доведеться приєднатися до компанії своєрідних піратів і разом з ними полювати на цінні скарби, які можуть перевищувати вашу ставку в 55.000 разів.

Грати безкоштовно в ігровому автомакі Bountipop

Грайте в Bountypop безкоштовно

У Bountypop (Bountipop) кожна обертання основної гри починається на 5 барабанах, а виграш формується за допомогою 243 способів. Але враховуючи той факт, що комбінації формуються в обох напрямках, ви отримаєте початкові 486 способів перемогти. Крім того, завдяки механіці Popwins, ігрове поле може розширитись до формату 5x7 і, відповідно, збільшити кількість методів до максимуму 59.049.

Ставки BountyPop у слоті Bountypop починаються з 0,20 євро і можуть досягати 20 євро за обертання. Слот забезпечує автоматичний режим, де можна вибрати від 10 до 1000 обертання. RTP в Bountypop становить 96%, частота збігів на 20% означає, що в середньому ви отримаєте виграш приблизно в одній із п’яти спінів. Максимальна виграш - x55.000 від вашої загальної ставки.

Спеціальні символи слота Bountypop

  • Як і в інших слотах від серії Popwins до Bountypop (Bountypop) Немає символу дикого, а це означає, що немає зображення, яке може замінити символи для більш частого формування виграшу.Єдиний особливий символ - розсіяний, який, коли з’являється на ігровому полі в кількості, щонайменше три штуки запускають безкоштовні обертання.

Бонусні функції ігрового автомата BounTypop

У ігровому автоматі Bountypop (Bauntipop) головною особливістю є, звичайно, механіка Popwins. Це працює, коли ви отримуєте виграшну комбінацію, після чого герої видаляються в ньому, і два нових падають на їх місце, тим самим збільшуючи кількість рядків до максимуму 6. Природно, коли з’являються нові рядки, кількість способів перемогти до максимуму в основній грі 7 збільшиться.776.

Безкоштовна функція спінів - ви можете придбати, заплативши x100 з ставки або зачекати, поки не випаде 3, 4 або 5 схилів. Після цього ви отримаєте 6, 9 або 12 вільних ротацій, залежно від кількості символів, які впали. Під час вільних обертань барабани можуть досягти висоти 9 символів. Формат ігрового поля для кожної обертання буде обрано випадковим чином, це означає, що у кожному вільному обертанні буде випадкова кількість способів формування ваших перемог.

Особливість множників колеса MyStry - активована, якщо всі барабани досягають максимальної висоти 6 символів у головній грі або від 7 символів під час вільних обертань. Після цього перед вами з’явиться колесо, множники та стрілки розташовані на його зовнішній частині, щоб перейти на внутрішню частину з збільшеними множниками. Залежно від кількості додаткових рядків, це варіанти для коліс чекають вас:

  • Базове колесо - Усі барабани розширилися до 6 рядків, на зовнішньому колесі ви знайдете мультиплікатори x2, x3 або x5 та шутер. На внутрішніх мультиплітерах X3-X5 або X10
  • Бронзове колесо - Усі барабани розширилися до 7 рядків, на зовнішньому колесі ви знайдете мультиплікатори x2, x3 або x5 та стрілу. На внутрішніх мультиплітерах X3-X5 або X10.
  • Срібні барабани на колесах розширювались до 8 рядків, на зовнішньому колесі ви знайдете багато x2-x5 або x7 та стрілки. На внутрішніх мультиплітерах x3-x5, x7 або x10.
  • Барабани золотого колеса розширилися до 9 рядків, на зовнішньому колесі ви знайдете мультиплікатори x3-x5, x10 та strelka. На внутрішніх мультиплітерах x4-x5, x7, x10 або x100.

Коли я закінчую, я хочу сказати, що Bountypop (Bountipop) - це ще одне круте доповнення до серії Popwins, в якому цікаві функції чекають на вас, а головне гідні виграші.

Demo Game Code BounTypop для вашого сайту:

Скопіюйте код <iframe src ="https: // staticdemo.Yggdrasilgaming.Com/init/launchclient.HTML?GameID = 1023&Lang = en&Валюта = євро&Org = демонстрація&Ключ =&Повний екран = так&FilePrefix = Debug_&Appsrv = https: // demo.Yggdrasilgaming.Com/"></iframe>
Інші ігрові слоти Yggdrasil
Грайте в давнє затемнення в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96.64%
Грайте в онлайн -котушки Тор нескінченності
Нестабільність Високий
RTP 96.двадцять%
Грайте в Johnan Legenendariar Online
Нестабільність Високий
RTP 96.03%
Грайте на Великодній острів 2 в Інтернеті
Нестабільність Середній
RTP 96%
Грайте відчайдушні Дауг в Інтернеті
Нестабільність Середній
RTP 95.03%
Нестабільність Високий
RTP 96.37%
Грайте в Buster Hammer Carnival Online
Нестабільність Високий
RTP 95.97%
Грайте в онлайн -котушки El Dorado Infinity
Нестабільність Високий
RTP 95.51%
Грайте в котушку бажання в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96%
Грайте в Tikipop в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96.Десять%
Грайте в Big Bucks Bangits Megaways Online
Нестабільність Середній
RTP 96.Десять%
Нестабільність Високий
RTP 96.42%
Грайте в онлайн -котушки Giza Infinity
Нестабільність Вище середнього
RTP 96.45%
Грайте в онлайн -джекпоти з морозами Queen
Нестабільність Низький
RTP 96%
Грайте в Atlantis megaways в Інтернеті
Нестабільність Середній
RTP 96.09%
Грайте в ялинку в Інтернеті
Нестабільність Середній
RTP 96.чотири%
Нестабільність Середній
RTP 96.2%
Грайте в Керол ельфів в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96.двадцять%
Навантаження
Навантаження
Навантаження
Навантаження
Введіть соціальні мережі:

Забули свій пароль?

Показувати
Забули свій пароль? Введіть свій електронний лист. Ви отримаєте посилання на форму, щоб вказати новий пароль поштою.

назад

Закривати