Мороз королева джекпоти

Постачальник (розробник слота): Ігри Yggdrasil
RTP (відсоток прибутку): 96%
Нестабільність (дисперсія): Низький

Огляд ігрового автомата з джекпотами з морозами Queen

Грайте в компанію Queen Queen Jackpots у компанії Ігри Yggdrasil може бути в демонстраційному режимі, повністю безкоштовно. Слот з морозами Queen має Відсоток відмови від 96%, 5 обертових барабанів, 20 ліній платежів. Є бонусна гра, Є Frispins, Немає дикого символу, Є символ розсіювання, І є мультиплікатор. Ви можете грати в ігровий автомат Queen Queen в автоматичному режимі, Існує режим "швидкого спіну".

Ігровий автомат з морозами Queen Queen з льодовою темою від виробника Yggdrasil Gaming.

Граючи морозні Queen Jackpots (мороз королеви), ви повинні піти до крижаного королівства, щоб знайти приховані там скарби.

Грати безкоштовно в ігровій машині мороз Королева

Грайте в морозні джекпоти безкоштовно

У ігровому автомакі Queen Queen Jackpots (льодовій королеві) є п’ять барабанів, три ряди та 20 ліній. Щоб отримати виграшні комбінації, вам потрібно буде висадити три однакові символи на одній лінії, починаючи з барабанного.

Ви можете відвідати Королівство Крижаної королеви на будь -якому сумісному пристрої. Рівень ставок у слоті Jackpots Queen Jackpots коливається від 0,20 до 40 євро за спину. У ігровому морозі Korolev є автоматичні спинки, а також швидкі обертання, які можна активувати за бажанням. RTP у слоті з джекпотами Queen Queen становить 96%, однак, 3,8% RTP переходить до прогресивних джекпотів, тому фактична RTP становить 92,2%. Нестабільність у слоті низька, максимальний посилення, який можна отримати за одне обертання 1265 х.

Спеціальні символи слота з джекпотами з морозами Queen

Чарівне дзеркало - це символ Spatter, який випадковим чином показує, чи отримуєте ви доступ до безкоштовної ротації чи бонусної гри. Дикий символ, на жаль, у слоті морозів Queen Jackpots (крижана королева) не надається.

Бонусні особливості ігрових крижаних королеви

Як було сказано вище, магічне дзеркало - це символ Skath і активує бонусні особливості. Якщо два схили з вас з’являться перед вами, п’ять скринь, виберіть одну з них і дізнайтеся, яку приз, яку ви отримали на ігровому полі. Це може бути: грошовий приз, рівний від однієї до чотирьох ставок, безкоштовних ротацій, бонусної гри або ключа.

Коли на ігровому полі з’являються щонайменше три магічні дзеркала, ви побачите, що вони обертаються і покажуть один із наступних написів безкоштовні спіни або бонус. Виходячи з того, що стає зрозумілим, які з двох бонусів ви отримали доступ до доступу.

Бонусна функція зі скарбами - починається, якщо три дзеркала впали на ігрове поле, і вони показали бонус на напис. Після цього ви отримаєте доступ до раунду раунду, виберіть мене. Перед вами з’явиться три скрині, вибравши один із них, ви отримаєте грошовий приз або ключ. Якщо ви знайдете ключ, він буде доданий до прилавку (більше пізніше), і ви підете на наступний рівень. Скрині з’являться, поки лавина не буде в одному з них.

Функція Spins Free Jackpot - починається, якщо три дзеркала впали на ігрове поле, і вони показали безпис. Після цього вам буде доступно 10 безкоштовних ротацій, а також шанс отримати одну з джекпотів, зібравши дорогоцінні камені. Коли каміння з’являються на ігровому полі, вони переходять у спеціальні лічильники над барабанами залежно від кольору. Якщо вам вдасться повністю заповнити одну з лічильників, ви отримаєте джекпот, що відповідає йому.

Крім того, ви можете отримати доступ до безкоштовних ротацій, якщо збираєте потрібну кількість ключів. Під кожним з барабанів є 5 замків одного кольору. Коли ви отримуєте ключ, він відкриває замок відповідного кольору. Коли всі п’ять замків одного кольору відкриваються, ви отримаєте доступ до вільних обертань з можливістю виграти один із джекпотів.

Взагалі, морозні Queen Jackpots (Ice Queen) - це хороший слот із зимовими темами та гідними рисами, а головне - можливість виграти одного з джекпотів.

Морозний код Queen Jackpots для скла для вашого сайту:

Скопіюйте код <iframe src ="https: // staticpff.Yggdrasilgaming.Com/init/launchclient.HTML?GameID = 7398"></iframe>
Інші ігрові слоти Yggdrasil
Грайте в давнє затемнення в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96.64%
Грайте в онлайн -котушки Тор нескінченності
Нестабільність Високий
RTP 96.двадцять%
Грайте в Johnan Legenendariar Online
Нестабільність Високий
RTP 96.03%
Грайте на Великодній острів 2 в Інтернеті
Нестабільність Середній
RTP 96%
Грайте відчайдушні Дауг в Інтернеті
Нестабільність Середній
RTP 95.03%
Нестабільність Високий
RTP 96.37%
Грайте в Buster Hammer Carnival Online
Нестабільність Високий
RTP 95.97%
Грайте в онлайн -котушки El Dorado Infinity
Нестабільність Високий
RTP 95.51%
Грайте в котушку бажання в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96%
Грайте в Tikipop в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96.Десять%
Грайте в Big Bucks Bangits Megaways Online
Нестабільність Середній
RTP 96.Десять%
Нестабільність Високий
RTP 96.42%
Грайте в онлайн -котушки Giza Infinity
Нестабільність Вище середнього
RTP 96.45%
Грайте в Atlantis megaways в Інтернеті
Нестабільність Середній
RTP 96.09%
Грайте в ялинку в Інтернеті
Нестабільність Середній
RTP 96.чотири%
Нестабільність Середній
RTP 96.2%
Грайте в онлайн
Нестабільність Високий
RTP 96%
Грайте в Керол ельфів в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96.двадцять%
Навантаження
Навантаження
Навантаження
Навантаження
Введіть соціальні мережі:

Забули свій пароль?

Показувати
Забули свій пароль? Введіть свій електронний лист. Ви отримаєте посилання на форму, щоб вказати новий пароль поштою.

назад

Закривати