Грайте в ігровий автомат з карнавальним молотком

Карнавал

Постачальник (розробник слота): Ігри Yggdrasil
RTP (відсоток прибутку): 95.97%
Нестабільність (дисперсія): Високий

Огляд ігрового автомата з карнавальним молотком

Грайте в ігровий автомат з карнавальним молотком у компанії Ігри Yggdrasil може бути в демонстраційному режимі, повністю безкоштовно. Слот для карнавалу Buster Hammer Відсоток відмови 95.97%, 5 обертових барабанів, 3125 ліній платежів. Бонусної гри немає, Є Frispins, Є дикий символ, Є символ розсіювання, І немає множника. Ви можете грати в ігровий автомат з карнавальною машиною в автоматичному режимі, Немає режиму "швидкого спіну".

Карнавал Buster Hammer - ігровий автомат, створений котушкою, і доступна у всіх казино Yggdrasil.

Сильно на ім'я Бастер повернувся і пропонує вам перевірити його силу та силу в слоті під назвою Buster Hammer Carnival. Якщо все йде за планом, то з ним ви можете заповнити хороші виграші.

Грати безкоштовно в молотці з ігровими автоматами

Безкоштовно грайте в Buster Hammer Carnival

У карнавалі Hammer Buster (Buster Hammer) від розробників Cleable Glay ви знайдете ігрове поле 5х5, а кількість способів сформувати свої виграші в головній грі - 3,125. Але завдяки розширенню барабанів кількість способів формування виграшів під час вільних ротацій може збільшитись до 32.768.

Приєднуйтесь до сильного чоловіка Бастер і вибухайте якомога більше виграшів з гнізда для карнавального молотка Buster, ви можете на всіх сумісних пристроях. У слоті є два режими - вручну та автоматичні. Рівень ставок у слоті коливається від 0,25 до 50 євро за спін (але може збільшити це пізніше). Індикатор RTP в карнавалі Hammer Buster (Hammer) 95.97%, мінливість від середньої до високої.

Спеціальні символи прорізу карнавалу

  • Дикий символ (Hammer) - замінює всі зображення в грі, за винятком Sbatter, а також за участю у формуванні виграшу, запускає функцію під назвою Wild Striker.
  • Символ пропускання (логотип гри) - з’являється на всіх п’яти барабанах, і при падінні, принаймні три штуки запускають безкоштовні спинки на розширених барабанах.

Особливості молотка для ігрових автоматів

Перш ніж розпочати гру, вам потрібно вибрати ставку, на яку ви хочете грати. Загалом, слот для карнавалу Buster Hammer передбачає три ставки на ставки, і залежно від того, який ви вибрали, на барабанах можуть з’явитися додаткові дикі молотки. Найменший діапазон становить від 0,50 до 12,50 євро, наступний діапазон від 0,75 до 17,50. І остання можлива ставка ставок від 1 до 25 євро за спін.

Як було сказано вище, вибраний діапазон ставок впливає на кількість дротових. Вибравши показники найменшого діапазону - Weids з’являється лише на третьому барабані, вибираючи середній діапазон - Wilds з’являється на третьому та четвертому барабанах. Що ж, якщо ви виберете найвищий діапазон, то Wilds з’явиться на другому, третьому та четвертому барабанах.

Далі у вас є дві функції, які зроблять геймплей набагато цікавішим:

  • Функція дикого нападника - починається, коли ви отримуєте виграш за участю дикого символу. Після цього Бастер вдарить молотком на барабан з диким, в результаті якого з’явиться на ньому до п'яти золотих диких, а також стандартна Уайльда перетвориться на золоту дику.
  • Функція вільних спінів - починається, коли 3 або більше символів скатера, після чого ви отримуєте 10 вільних обертань. Ці обертання трапляються на збільшеному ігровому полі, яке отримує 5 × 8 формат, а кількість способів формування виграшів досягає 32 768. Крім того, якщо запускається особливість дикого нападника, то золоті дикі персонажі можуть заповнити всі 8 позицій на барабані.

Взагалі, карнавал Hammer Buster (Buster Hammer) - цікавий ігровий автомат із сильним чоловіком у головній ролі, а також захоплюючими функціями.

Демо-скляний код карнавалу Buster Hammer для вашого сайту:

Скопіюйте код <iframe src ="https: // staticdemo.Yggdrasilgaming.Com/init/launchclient.HTML?GameID = 1028&Lang = en&Валюта = євро&Org = демонстрація&Ключ =&Повний екран = так"></iframe>
Інші ігрові слоти Yggdrasil
Грайте в давнє затемнення в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96.64%
Грайте в онлайн -котушки Тор нескінченності
Нестабільність Високий
RTP 96.двадцять%
Грайте в Johnan Legenendariar Online
Нестабільність Високий
RTP 96.03%
Грайте на Великодній острів 2 в Інтернеті
Нестабільність Середній
RTP 96%
Грайте відчайдушні Дауг в Інтернеті
Нестабільність Середній
RTP 95.03%
Нестабільність Високий
RTP 96.37%
Грайте в онлайн -котушки El Dorado Infinity
Нестабільність Високий
RTP 95.51%
Грайте в котушку бажання в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96%
Грайте в Tikipop в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96.Десять%
Грайте в Big Bucks Bangits Megaways Online
Нестабільність Середній
RTP 96.Десять%
Нестабільність Високий
RTP 96.42%
Грайте в онлайн -котушки Giza Infinity
Нестабільність Вище середнього
RTP 96.45%
Грайте в онлайн -джекпоти з морозами Queen
Нестабільність Низький
RTP 96%
Грайте в Atlantis megaways в Інтернеті
Нестабільність Середній
RTP 96.09%
Грайте в ялинку в Інтернеті
Нестабільність Середній
RTP 96.чотири%
Нестабільність Середній
RTP 96.2%
Грайте в онлайн
Нестабільність Високий
RTP 96%
Грайте в Керол ельфів в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96.двадцять%
Навантаження
Навантаження
Навантаження
Навантаження
Введіть соціальні мережі:

Забули свій пароль?

Показувати
Забули свій пароль? Введіть свій електронний лист. Ви отримаєте посилання на форму, щоб вказати новий пароль поштою.

назад

Закривати