Котушка бажання

Постачальник (розробник слота): Ігри Yggdrasil
RTP (відсоток прибутку): 96%
Нестабільність (дисперсія): Високий

Котушка бажання огляду ігрових автоматів

Грайте в ігровий автомат на котушку від компанії Ігри Yggdrasil може бути в демонстраційному режимі, повністю безкоштовно. Котушка Desire Slot має Відсоток відмови від 96%, 5 обертових барабанів, 1024 лінії платежів. Бонусної гри немає, Є Frispins, Є дикий символ, Є символ розсіювання, І є мультиплікатор. Ви можете автоматично відтворювати ігрові автомати з котушкою, Існує режим "швидкого спіну".

Котушка бажання - ігровий автомат із диско -темою виробника Yggdrasil Gaming.

Відкриваючи слот для котушки (барабан Desire), ви впадете на запальну дискотеку з гучною музикою та неоновими вогнями. Тут ви не тільки матимете чудовий час танцю на музику, але й можете заробити призи, що перевищують вашу ставку на 20.480 разів.

Грати безкоштовно в барабанному барабані

Грайте на котушку Бажання безкоштовно

У слоті для котушки (барабан Desire) ви знайдете п’ять барабанів, 4 ряди та 1024 способи формування своїх виграшів. Щоб отримати комбінацію призів, вам потрібно буде висадити щонайменше три однакові символи на сусідні барабани, починаючи з крайніх лівих.

Ви можете перейти до дискотеки та насолоджуватися музикою та танцювати на будь -якому сумісному пристрої, вибравши ставку від 0,25 до 75 EUR для спини. Якщо ви не любите крутити барабани вручну, для вас надається автоматичний режим, ви можете вибрати від 10 до 1000 автоматичних обертань. Крім того, у налаштуваннях ви можете відрегулювати повзунок, який впливає на швидкість обертання барабана. Індикатор RTP у REEL Desire RTP становить 96%, частота збігів становить 25,7%, мінливість знаходиться в межах від середньої до високої, максимальна виграш в одному обертанні становить 20 480 х від вашої загальної швидкості.

Спеціальні символи слота для котушки

  • Дикі символи в барабані дері дері відразу. Перший - це прості, друге подвійне дикі. Обидва дикі символи можуть з’явитися на ігровому полі, замінюючи всі стандартні зображення. Крім того, подвійні дикі з’являються з множником x2, є липким і спрацьовує відповідь.
  • Підвіконня - допоможе вам отримати доступ до безкоштовного обертання. Це станеться, як тільки три або більше персонажів -упусків, щоб приземлитися на ігровому полі для однієї ротації.

Бонусні функції ігрових автоматів Derying Dery

Функція Desire Cheale - може бути запущена випадковим чином з будь -якою ротацією в основній грі. Завдяки цій функції від одного до 5 барабанів може перетворитися на повністю дике.

Подвійна дика функція - Ця функція пов'язана з символом Double Wilds, який має 2 -кратний множник. Коли такі символи потрапляють на барабани 2, 3 або 4 в основній грі, активується функція подвійної дикої дикої природи. Після цього Wilds з мультиплієрами застрягнуть у своїх позиціях, і ви отримаєте дихання. Якщо нова подвійна дика падає під час дихання, і значення обох множників узагальнені та застосовуються до виграшу.

Безкоштовна функція Spins - починається, коли вона приземляється на ігрове поле для одного обертання, щонайменше три символи розсіювання. Потім ви отримуєте 10 безкоштовних обертань, перед запуском яких потрібно вибрати один із двох запропонованих варіантів. Якщо ще 3 випадки випаду, ще 10 будуть додані до ваших обертань. Це те, що пропонує кожен із варіантів:

  • Липкі дикі - виберіть цей варіант, і щоразу, коли дикий символ приземлиться на ігрове поле, він стикається на місці для решти вільних обертань.
  • Множники - виберіть цю опцію, і ви отримаєте оригінальний фактор для всіх виграшів у розмірі x1, що збільшуватиметься за одиницю кожного разу, коли ви отримаєте виграш.

Взагалі, котушка Desire (Desire Drum) - це захоплюючий слот від виробника ігор Yggdrasil, граючи, що ви можете виконати свої бажання.

Код гри для котушки Deest Desire для вашого сайту:

Скопіюйте код <iframe src ="https: // staticpff.Yggdrasilgaming.Com/init/launchclient.HTML?GameID = 7376"></iframe>
Інші ігрові слоти Yggdrasil
Грайте в давнє затемнення в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96.64%
Грайте в онлайн -котушки Тор нескінченності
Нестабільність Високий
RTP 96.двадцять%
Грайте в Johnan Legenendariar Online
Нестабільність Високий
RTP 96.03%
Грайте на Великодній острів 2 в Інтернеті
Нестабільність Середній
RTP 96%
Грайте відчайдушні Дауг в Інтернеті
Нестабільність Середній
RTP 95.03%
Нестабільність Високий
RTP 96.37%
Грайте в Buster Hammer Carnival Online
Нестабільність Високий
RTP 95.97%
Грайте в онлайн -котушки El Dorado Infinity
Нестабільність Високий
RTP 95.51%
Грайте в Tikipop в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96.Десять%
Грайте в Big Bucks Bangits Megaways Online
Нестабільність Середній
RTP 96.Десять%
Нестабільність Високий
RTP 96.42%
Грайте в онлайн -котушки Giza Infinity
Нестабільність Вище середнього
RTP 96.45%
Грайте в онлайн -джекпоти з морозами Queen
Нестабільність Низький
RTP 96%
Грайте в Atlantis megaways в Інтернеті
Нестабільність Середній
RTP 96.09%
Грайте в ялинку в Інтернеті
Нестабільність Середній
RTP 96.чотири%
Нестабільність Середній
RTP 96.2%
Грайте в онлайн
Нестабільність Високий
RTP 96%
Грайте в Керол ельфів в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96.двадцять%
Навантаження
Навантаження
Навантаження
Навантаження
Введіть соціальні мережі:

Забули свій пароль?

Показувати
Забули свій пароль? Введіть свій електронний лист. Ви отримаєте посилання на форму, щоб вказати новий пароль поштою.

назад

Закривати