Грайте в лабіринт ігрового автомата Knossos Multijump

Лабіринт Knossos Multijump

Постачальник (розробник слота): Ігри Yggdrasil
RTP (відсоток прибутку): 96.42%
Нестабільність (дисперсія): Високий

Огляд лабіринту ігрового автомата Knossos Multijump

Грайте в лабіринт ігрового автомата Knossos у компанії Ігри Yggdrasil може бути в демонстраційному режимі, повністю безкоштовно. Лабіринт слота Knossos Multijump має Відсоток віддачі 96.42%, 5 обертових барабанів, 243 лінії платежів. Бонусної гри немає, Є Frispins, Є дикий символ, Є символ розсіювання, І є мультиплікатор. Ви можете грати в лабіринт ігрових автоматів Multijump Knossos в автоматичному режимі, Існує режим "швидкого спіну".

Labyrinth of Knossos Multijump - ігровий автомат, присвячений давньогрецькій міфології.

Граючи в Labyrinth of Knossos Multijump Slot, вам доведеться перейти до лабіринту, розташованого під палацом Knoice, який стримував Мінотавра і з’ясувати, чи подолає Тесей.

Грати безкоштовно в ігровій машині Knossos Labyrinth Multijamp

Грайте в лабіринт в безкоштовно

У лабіринті багаторазового ігрового автомата Knossos (Multijamp Knossos Labyrinth) ви знайдете 5 барабанів, три ряди та 243 способи перемоги. Щоб створити виграшну комбінацію, вам потрібно розмістити 3 або більше ідентичних персонажів де завгодно на сусідніх барабанах, починаючи з крайніх лівих.

Ви можете приєднатися до Тесея і поїхати з ним у битву з Мінотавром на будь -якому сумісному пристрої, вибираючи ставку від 0,20 до 60 євро для обертання. У лабіринті багаторазового ігрового автомата Knossos (Multijamp Knossos Labyrinth) надається вручний режим, який, за бажанням, може бути змінений на автоматичний, і в цьому випадку ви будете доступні до 1000 авто -спінів. RTP в лабіринті Knossos 96,42%, частота збігів становить 26,24%, висока дисперсія. Максимальна виграш, яку ви можете отримати за одну обертання, - це 4679x з вашої ставки.

Спеціальні символи лабіринту багаторазового слота Knossos

  • Дикий символ (Овен) - може бути висаджений за палі лише з трьома середніми барабанами та замінити будь -яке стандартне зображення в слоті.
  • Бонус -символ (корабель) - Коли з'являються на ігровому полі у кількості трьох і більше штук, він запускає безкоштовні обертання.

Бонусні особливості слота Knossos Labyrinth Multijamp

Функція мультиплікаторів Multijump - Завдяки цій функції ви можете отримати збільшений виграш. Зверніть увагу на те, що не завжди, але іноді стандартні та дикі, символи можуть з’являтися на ігрових полях з множниками 2x, 3x або 5x. Якщо комбінація зібрана з символом, який має значення мультиплікатора, то ваша перемога буде пристрасною до цього. Перевага полягає в тому, що якщо не один, але кілька факторів беруть участь у поєднанні, їх значення змінюються. Наприклад, якщо виграш складається з множником X2 та X3, ви отримаєте виграш, враховуючи спільний множник X6. Максимально можливий фактор, який ви можете отримати, досягає 3.125X.

Функція Multijump Free Games - починається, коли 3, 4 або 5 бонусних символів (корабель) падає на ігрове поле для одного ротації. Як результат, вам буде присвоєно 10, 15 або 20 вільних ротацій відповідно. Під час вільних спінів особливість функції мультиплікаторів мультиплітації стає ще кращою. Оскільки, на відміну від основної гри, тут усі персонажі (навіть Уайльд), але за винятком бонусів, з’являться з доданими до них мультиплікаторами.

Як і в головній грі, всі мультиплікатори, які беруть участь у виграшах, зміниться, принесуть вам потенційно великі призи. Найкращим варіантом буде, якщо всі п’ять барабанів з’являться на всіх HAL. Як було сказано вище, це принесе максимальний коефіцієнт - 3125x. Крім того, у вас буде шанс отримати ще 10, 15 або 20 вільних обертів, якщо під час функції з’явиться ще три, чотири -п’ять бонусних символів.

Коли ми завершили висновок, я хочу сказати, що лабіринт Knossos Multijump (Knossos Labyrinth Multijamp) - це гідний ігровий автомат від Dreamtech Gaming, оновлена ​​колекція ігор компанії Ygggdrasil.

Лабіринт демо-агагра-коду Knossos для вашого сайту:

Скопіюйте код <iframe src ="https: // staticpff.Yggdrasilgaming.Com/init/launchclient.HTML?GameID = 1029"></iframe>
Інші ігрові слоти Yggdrasil
Грайте в давнє затемнення в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96.64%
Грайте в онлайн -котушки Тор нескінченності
Нестабільність Високий
RTP 96.двадцять%
Грайте в Johnan Legenendariar Online
Нестабільність Високий
RTP 96.03%
Грайте на Великодній острів 2 в Інтернеті
Нестабільність Середній
RTP 96%
Грайте відчайдушні Дауг в Інтернеті
Нестабільність Середній
RTP 95.03%
Нестабільність Високий
RTP 96.37%
Грайте в Buster Hammer Carnival Online
Нестабільність Високий
RTP 95.97%
Грайте в онлайн -котушки El Dorado Infinity
Нестабільність Високий
RTP 95.51%
Грайте в котушку бажання в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96%
Грайте в Tikipop в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96.Десять%
Грайте в Big Bucks Bangits Megaways Online
Нестабільність Середній
RTP 96.Десять%
Грайте в онлайн -котушки Giza Infinity
Нестабільність Вище середнього
RTP 96.45%
Грайте в онлайн -джекпоти з морозами Queen
Нестабільність Низький
RTP 96%
Грайте в Atlantis megaways в Інтернеті
Нестабільність Середній
RTP 96.09%
Грайте в ялинку в Інтернеті
Нестабільність Середній
RTP 96.чотири%
Нестабільність Середній
RTP 96.2%
Грайте в онлайн
Нестабільність Високий
RTP 96%
Грайте в Керол ельфів в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96.двадцять%
Навантаження
Навантаження
Навантаження
Навантаження
Введіть соціальні мережі:

Забули свій пароль?

Показувати
Забули свій пароль? Введіть свій електронний лист. Ви отримаєте посилання на форму, щоб вказати новий пароль поштою.

назад

Закривати