Стародавнє затемнення

Постачальник (розробник слота): Ігри Yggdrasil
RTP (відсоток прибутку): 96.64%
Нестабільність (дисперсія): Високий

Огляд давнього огляду ігрових машин Eclipse

Грайте в давній ігровий автомат Eclipse від компанії Ігри Yggdrasil може бути в демонстраційному режимі, повністю безкоштовно. Стародавній слот Eclipse має Відсоток віддачі 96.64%, 5 обертових барабанів, 50 ліній платежів. Бонусної гри немає, Є Frispins, Є дикий символ, Є символ розсіювання, І є мультиплікатор. Ви можете автоматично грати в стародавній ігровий автомат Eclipse, Існує режим "швидкого спіну".

Зустріньте Стародавнє затемнення - ігровий автомат, присвячений племенам майя, розроблених іграми Bang Bang і випущений на головній платформі YGS.

Граючи в давньому слоті Eclipse, ви повинні з’ясувати, чи може поклонитися сонце і місяць, що є улюбленою традицією в племенах майя, може отримати користь, і у вашому випадку виграш.

Грати безкоштовно у ігровому автоматі Стародавнє затемнення

Грайте в древнє затемнення

Основні дії давнього слота Eclipse (стародавнє затемнення) відбуваються на умовах у форматі формату 5x4, що в поєднанні дає вам 50 ліній, щоб утворити ваші виграші. Для того, щоб стати власником грошових платежів, вам потрібно висадити щонайменше три однакові символи на лінії, починаючи з крайніх лівих.

Перейдіть до Mesoamerika і ознайомтеся з культурою та традиціями племен майя ближче, ви можете на будь -якому сумісному пристрої, вибравши ставку від 0,20 до 100 євро за кручення. У давньому слоті затемнення (стародавнє затемнення) є можливість обертати барабани вручну або активувати автоматичні спинки. RTP для стародавнього затемнення становить 96,64%, дисперсія висока, максимальна оплата за один спін x4595.

Спеціальні символи, що надаються в стародавньому затемненні

  • Vild (зображення у вигляді сонця) - використовується для заміни всіх стандартних символів, наданих у слоті, тому він допомагає частіше отримувати виграш.
  • Spatter (людина з пір’ям на голові) - може з’являтися лише на трьох середніх барабанах і при падінні в кількості трьох штук на обертання запускається липке сонце.

Бонусні особливості ігрового автомата - це давнє затемнення

Функція Eclipse - зверніть увагу на символ місяця, з яким пов’язана ця функція. Когда символ луны приземляется на игровом поле он оставляет вокруг ячейки в которой он выпал золотую рамку, после чего эта золотая рамка фиксируется на месте. Стандартні символи можуть потрапити в комірку із золотою рамкою без будь -яких особливостей, але якщо символ місяця приземлиться в ній, функція затемнення запуститься. Як результат, всі клітини, в яких є кадр із сонцем, а символ Місяця перетворюються на дикі. Якщо функція Eclipse активується з більш ніж одним місяцем при запуску обертання, ви активуєте мультиплікатор. Якщо було два місяці, платіж подвоїться, якщо три, то платіж збільшиться в три рази тощо.

Липкі спіни без сонця - Ця особливість активується, коли три схили символу падають на одне обертання. Тоді ви отримаєте право брати участь у 10 безкоштовних спинах. Усі золоті рамки, видимі при запуску, будуть передані і залишатимуться заблокованими протягом тривалості вільних обертань. Крім того, до барабанів додаються більше символів Місяця, і будь -яка посадка в золотому кадрі активує функцію затемнення, а також приносить вам одне додаткове обертання.

Взагалі, давній ігровий автомат Eclipse (стародавнє затемнення) від виробника ігор Банг Банг на основі сонячних затемнення виявилося досить цікавим, захоплюючим і в той же час простим і зрозумілим.

Стародавній Eclipse Demo Game Code для вашого сайту:

Скопіюйте код <iframe src ="https: // staticdemo.Yggdrasilgaming.Com/init/launchclient.HTML?GameID = 1027&Lang = en&Валюта = євро&Org = демонстрація&Ключ =&Повний екран = так"></iframe>
Інші ігрові слоти Yggdrasil
Грайте в онлайн -котушки Тор нескінченності
Нестабільність Високий
RTP 96.двадцять%
Грайте в Johnan Legenendariar Online
Нестабільність Високий
RTP 96.03%
Грайте на Великодній острів 2 в Інтернеті
Нестабільність Середній
RTP 96%
Грайте відчайдушні Дауг в Інтернеті
Нестабільність Середній
RTP 95.03%
Нестабільність Високий
RTP 96.37%
Грайте в Buster Hammer Carnival Online
Нестабільність Високий
RTP 95.97%
Грайте в онлайн -котушки El Dorado Infinity
Нестабільність Високий
RTP 95.51%
Грайте в котушку бажання в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96%
Грайте в Tikipop в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96.Десять%
Грайте в Big Bucks Bangits Megaways Online
Нестабільність Середній
RTP 96.Десять%
Нестабільність Високий
RTP 96.42%
Грайте в онлайн -котушки Giza Infinity
Нестабільність Вище середнього
RTP 96.45%
Грайте в онлайн -джекпоти з морозами Queen
Нестабільність Низький
RTP 96%
Грайте в Atlantis megaways в Інтернеті
Нестабільність Середній
RTP 96.09%
Грайте в ялинку в Інтернеті
Нестабільність Середній
RTP 96.чотири%
Нестабільність Середній
RTP 96.2%
Грайте в онлайн
Нестабільність Високий
RTP 96%
Грайте в Керол ельфів в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96.двадцять%
Навантаження
Навантаження
Навантаження
Навантаження
Введіть соціальні мережі:

Забули свій пароль?

Показувати
Забули свій пароль? Введіть свій електронний лист. Ви отримаєте посилання на форму, щоб вказати новий пароль поштою.

назад

Закривати