Тикіпоп

Постачальник (розробник слота): Ігри Yggdrasil
RTP (відсоток прибутку): 96.Десять%
Нестабільність (дисперсія): Високий

Огляд ігрових автоматів Tikipop

Грайте в ігровий автомат Tikipop у компанії Ігри Yggdrasil може бути в демонстраційному режимі, повністю безкоштовно. Слот tikipop має Відсоток віддачі 96.Десять%, 5 обертових барабанів, 486-33.614 платежів. Бонусної гри немає, Є Frispins, Немає дикого символу, Є символ розсіювання, І є мультиплікатор. Ви можете автоматично грати в ігровий автомат Tikipop, Існує режим "швидкого спіну".

Ще один ігровий автомат з Popwins під назвою Tikipop, розроблений Avatarux, з'явився в ігровому казино Ygggdrasil.

Граючи в слот Tikipop, вам доведеться їхати на екзотичний острів, розташований у Тихому океані, тому що саме там відбудуться основні дії. Окрім основної родзинки, пов'язаної з механікою поп -Вінса в слоті Tikipop, множники та вільні обертання чекають на вас.

Грати безкоштовно в ігровий автомат Tikipop

Грайте в Tikipop безкоштовно

Оскільки знайома механіка поп -Вінса вже використовується в ігровому автоматі, ви знайдете різні способи формування виграшів на кожному обертанні. Як результат, основні дії в Tikipop (Tiki Pop) відбуватимуться на п'яти барабанах, а кількість способів перемоги може коливатися від 486 до 33 614 (залежно від кількості символів на кожному барабані). Щоб створити виграшну комбінацію, вам потрібно зловити 3 або більше ідентичних персонажів на сусідніх барабанах зліва на ліворуч або праворуч.

Ви можете поїхати на екзотичний острів у пошуках виграшу на всіх сумісних пристроях від 0,20 до 50 євро за спину. Ви можете грати в слоті Tikipop (Tiki Pop) у ручному та автоматичному режимі (тут ви можете вибрати від 10 до 1000 автоматичного). RTP в Tikipop становить 96,10%, мінливість дуже висока, частота збігів у головній грі становить 67,1%, потенційні виграші можуть перевищувати вашу ставку на 32 000 разів.

Спеціальні персонажі, надані в слоті Tikipop

Як не дивно, але дикі символи у слоті Tikipop не надаються, і єдине особливе зображення - це скасування. Якщо ви потрапите в 3, 4 або 5 розсіювання символів, ви отримаєте миттєвий платіж, а також доступ до безкоштовних ротацій.

Особливості ігрового процесу слота Tikipop

Оскільки ігровий автомат Tikipop забезпечує механіку Popwins, перша функція пов'язана з нею. Ця механіка починається щоразу під час основної гри, якщо ви отримаєте виграшну комбінацію. Як результат, переможних персонажів видаляються та замінюються на 2 нові, і ви отримуєте більше способів створити перемоги.

Під час основної гри кожен барабан може збільшуватися до 5 символів. Якщо всі 5 барабанів досягають своєї максимальної висоти, у вас буде 6 250 способів перемогти. Їх кількість може становити 3 125, але оскільки виграш утворюється в обох напрямках, ця сума подвоюється.

Безкоштовна функція Spins - починається, якщо 3, 4 або 5 символів розсіюється де завгодно на барабанах під час одного обертання. Негайно ви отримаєте платіж у 2, 5 або 10 разів більше, ніж ваша загальна ставка, а потім право брати участь у 7, 11 або 15 безкоштовних спинках. Під час вільних ротацій ігровий процес трохи відрізняється від основної гри. Тут барабани можуть збільшуватися до висоти до 7 символів, а не до 5, як під час основної гри, і максимальна кількість способів перемоги може досягти 33 614. Початковий множник у вільних обертаннях - x1 і збільшиться на один з кожним Попвіном. Якщо всі 5 барабанів розширюються до максимального розміру, кожен поп подвоїть мультиплікатор на половину.

Крім того, ви можете пропустити основну гру та розпочати безкоштовні ротації, заплативши 100 разів з вашої ставки, після чого ви отримаєте 7 безкоштовних спінів. І завдяки ризику гри, до якої надається доступ перед початком їх, ви можете збільшити їх кількість або втратити все.

Взагалі, Tikipop (Tiki Pop) - це ще один класний ігровий автомат із механікою, що грає, що розширює барабани, вільні обертання та мультиплікатори, чекають вас.

Demo Game Code Tikipop для вашого сайту:

Скопіюйте код <iframe src ="https: // staticpff.Yggdrasilgaming.Com/init/launchclient.HTML?GameID = 1031"></iframe>
Інші ігрові слоти Yggdrasil
Грайте в давнє затемнення в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96.64%
Грайте в онлайн -котушки Тор нескінченності
Нестабільність Високий
RTP 96.двадцять%
Грайте в Johnan Legenendariar Online
Нестабільність Високий
RTP 96.03%
Грайте на Великодній острів 2 в Інтернеті
Нестабільність Середній
RTP 96%
Грайте відчайдушні Дауг в Інтернеті
Нестабільність Середній
RTP 95.03%
Нестабільність Високий
RTP 96.37%
Грайте в Buster Hammer Carnival Online
Нестабільність Високий
RTP 95.97%
Грайте в онлайн -котушки El Dorado Infinity
Нестабільність Високий
RTP 95.51%
Грайте в котушку бажання в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96%
Грайте в Big Bucks Bangits Megaways Online
Нестабільність Середній
RTP 96.Десять%
Нестабільність Високий
RTP 96.42%
Грайте в онлайн -котушки Giza Infinity
Нестабільність Вище середнього
RTP 96.45%
Грайте в онлайн -джекпоти з морозами Queen
Нестабільність Низький
RTP 96%
Грайте в Atlantis megaways в Інтернеті
Нестабільність Середній
RTP 96.09%
Грайте в ялинку в Інтернеті
Нестабільність Середній
RTP 96.чотири%
Нестабільність Середній
RTP 96.2%
Грайте в онлайн
Нестабільність Високий
RTP 96%
Грайте в Керол ельфів в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96.двадцять%
Навантаження
Навантаження
Навантаження
Навантаження
Введіть соціальні мережі:

Забули свій пароль?

Показувати
Забули свій пароль? Введіть свій електронний лист. Ви отримаєте посилання на форму, щоб вказати новий пароль поштою.

назад

Закривати