Руни вікінгів

Постачальник (розробник слота): Ігри Yggdrasil
RTP (відсоток прибутку): 96.37%
Нестабільність (дисперсія): Високий

Огляд ігрового автомата Viking

Грайте в ігровий автомат Viking від компанії Ігри Yggdrasil може бути в демонстраційному режимі, повністю безкоштовно. Слот вікінгів має Відсоток віддачі 96.37%, 9 обертових барабанів, кластер виплачує лінії платежів. Бонусної гри немає, Є Frispins, Є дикий символ, Символ розсіювання - ні, І є мультиплікатор. Ви можете грати в руни вікінгів в автоматичному режимі, Існує режим "швидкого спіну".

Ігровий автомат, присвячений сміливим вікінгам розробників Truelab та Yggdrasil Gaming.

Граючи в слот вікінгів (вікінгів -рун), вам доведеться їхати на морозну північ, щоб допомогти вікінгам знайти приховані скарби.

Грати безкоштовно у ігровому автоматі вікінгів

Грайте у вікінгів безкоштовно

У ігровій машині Viking Ranes (Viking Ranes) основні дії відбуваються на сітці 9 × 9, кількість символів на кожній спині становить 81, а виграш формується завдяки кластерній системі. Щоб отримати виграшний кластер, вам потрібно розмістити 5 і більше однакових горизонтальних або вертикальних символів.

Ви можете поїхати на морозну півночі в компанії хоробрих вікінгів, ви можете на будь -якому сумісному пристрої в ручному чи автоматичному режимі. Швидкість ставок у слоті для рун Viking (Viking Ranes) коливається від 0,40 до 40 EUR за обертання. RTP для слота для рун Viking становить 96,37%, частота збігів становить 31,8%, дисперсія висока, максимальний приз в одному спіні перевищить вашу ставку на 25 000 разів.

Спеціальні символи, що надаються у рюнах вікінгів

  • Звичайний дикий символ - виконує свої стандартні обов'язки замінити інші зображення в грі, щоб ви частіше отримували переможні кластери.
  • Освітлення диких - це додаткові дикі символи, які розташовані праворуч від ігрового поля. Їх загалом чотири, і кожна з цих пологів додається до ігрового поля, коли ви формуєте виграшні кластери.

Особливості ігрового процесу вікінгів руни

Функція каскадних котушок - працює після отримання виграшного кластера. Потім персонажів видаляються з ігрового поля, і нові випадають на їх місце. Як результат, ви можете отримати кілька виграшних каскадів поспіль. Якщо створюється новий виграшний кластер, процес повторюється.

Особливість Lightning Wilds - починається після кожного виграшного кластера. Як результат, на ігровому полі з’являються додаткові символи WEIL. Завдяки цьому ви можете отримати до 4 додаткових провідних у головній грі.

Функція рунічного перетасування - активована випадковим чином під час обертання виграшу. Як результат, символи на ігровому полі змішані для створення нового гарантованого виграшного кластера.

Заклинання функції "Предки" - коли ця функція запускається, всі символи з меншим значенням перетворюються на червоний рунічний камінь. Потім проводиться новий розгляд оплати з трансформованими символами.

Функція чаклунства вікінгів - може працювати в головній грі, а також під час вільних ротацій. Під час цієї функції від 3 до 9 диких символів додається до ігрового поля до випадкових позицій. Потім слідує новий розрахунок платежів.

Безкоштовна функція Spins - починається, якщо ви отримаєте п’ять і більше послідовних виграшів. Після чого вам надаються 6 вільних обертань, під час яких усі додаткові дикі символи входять у гру і переходять до нових комірок після кожного каскаду. Основна відмінність полягає в тому, що ці волі мають мультиплікатор, що збільшується на одиницю, якщо Wild бере участь у формуванні виграшного кластера.

Взагалі, вікінські руни (вікінги -руни) - це класний слот з різноманітними функціями, а також гідним виграшним потенціалом.

Демо -ігровий код Viking Runes для вашого сайту:

Скопіюйте код <iframe src ="https: // staticdemo.Yggdrasilgaming.Com/init/launchclient.HTML?GameID = 1030&Lang = en&Валюта = євро&Org = демонстрація&Ключ =&Повний екран = так"></iframe>
Інші ігрові слоти Yggdrasil
Грайте в давнє затемнення в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96.64%
Грайте в онлайн -котушки Тор нескінченності
Нестабільність Високий
RTP 96.двадцять%
Грайте в Johnan Legenendariar Online
Нестабільність Високий
RTP 96.03%
Грайте на Великодній острів 2 в Інтернеті
Нестабільність Середній
RTP 96%
Грайте відчайдушні Дауг в Інтернеті
Нестабільність Середній
RTP 95.03%
Грайте в Buster Hammer Carnival Online
Нестабільність Високий
RTP 95.97%
Грайте в онлайн -котушки El Dorado Infinity
Нестабільність Високий
RTP 95.51%
Грайте в котушку бажання в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96%
Грайте в Tikipop в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96.Десять%
Грайте в Big Bucks Bangits Megaways Online
Нестабільність Середній
RTP 96.Десять%
Нестабільність Високий
RTP 96.42%
Грайте в онлайн -котушки Giza Infinity
Нестабільність Вище середнього
RTP 96.45%
Грайте в онлайн -джекпоти з морозами Queen
Нестабільність Низький
RTP 96%
Грайте в Atlantis megaways в Інтернеті
Нестабільність Середній
RTP 96.09%
Грайте в ялинку в Інтернеті
Нестабільність Середній
RTP 96.чотири%
Нестабільність Середній
RTP 96.2%
Грайте в онлайн
Нестабільність Високий
RTP 96%
Грайте в Керол ельфів в Інтернеті
Нестабільність Високий
RTP 96.двадцять%
Навантаження
Навантаження
Навантаження
Навантаження
Введіть соціальні мережі:

Забули свій пароль?

Показувати
Забули свій пароль? Введіть свій електронний лист. Ви отримаєте посилання на форму, щоб вказати новий пароль поштою.

назад

Закривати